Przejdź do treści

myBoard PLUS

Dla wygody użytkowników sprzętów myBoard, stworzyliśmy platformę myBoard PLUS, na której zebraliśmy wszystkie dostępne narzędzia i programy multimedialne. Starannie skompletowane, dedykowane oprogramowanie, powstało w oparciu o autorskie aplikacje, a także te przy współpracy z naszymi Partnerami.


JAK UZYSKAĆ?

Genially

Genialna platforma online do tworzenia multimediów oraz interaktywnych treści edukacyjnych i nie tylko. To bardzo popularne narzędzie pozwoli wznieść się na wyżyny kreatywności w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Teraz z myBoard PLUS masz dostęp do wersji EDU PRO aż na 3 miesiące! Ale to nie wszystko, dodatkowo dajemy 30% zniżki na zakup pełnej licencji.

Platforma edukacyjna z multimedialnymi mapami
i pomocami dydaktycznymi. Wspiera pracę nauczycieli, przyciąga i angażuje uczniów. Zyskaj dostęp do platformy Meridian Prime i korzystaj z bogatego zasobu map online przez 3 miesiące za darmo. Tylko u nas, na start przy zakupie sprzętów myBoard.

Aż 2 miesiące za darmo! Seria produktów multimedialnych. „Science-Lab. Fascynująca anatomia człowieka”, przedstawia niezwykłą pracę ludzkiego organizmu. Działanie i rolę zmysłów omówiono w połączeniu z elementami fizyki, chemii i geografii. Całość materiału pozwala na realizację założeń Podstawy Programowej. Dedykowana dla klas IV-VIII oraz szkół średnich.

Ponad 1500 modeli 3D dostępnych w zaawansowanej aplikacji edukacyjnej. Dla wszystkich użytkowników sprzętów myBoard udostępniamy pełną licencję aż na 2 miesiące za darmo.

Idealne narzędzie do interakcji prezentera
i uczestników spotkania z przedstawianym materiałem. Edytuj, nadpisuj, kreuj, a wszystko to w wygodnej, intuicyjnej formie.

Najprostsze narzędzie do nauki programowania blokowego oraz tekstowego Python,
które pozwala na tworzenie zaawansowanych programów dla najmłodszych.

5 profesjonalnych lekcji wideo, nieograniczony dostęp do materiałów oraz imienny certyfikat –
to właśnie E-KURS „z TIK na TAK”, który otrzymujesz przy zakupie sprzętu myBoard.