Przejdź do treści

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Monitory interaktywne

Jakie są główne cechy myBoard GREY ROCK 2.0?

myBoard GREY ROCK 2.0 to monitor o wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD, wyposażony w dodatkowy subwoofer 20 W, system operacyjny Android 11, a także 6 najnowszych portów USB 3.0 i innowacyjny port USB All in One typu C.

Jak mogę skorzystać z dodatkowego subwoofera w monitorach myBoard GREY ROCK 2.0?

Dodatkowy subwoofer o mocy 20 W dostarcza mocnego i głębokiego dźwięku. Wystarczy podłączyć monitor do prądu, gdyż subwoofer jest wbudowany w urządzenie a następnie cieszyć się wzmocnionym dźwiękiem podczas oglądania filmów, grania lub słuchania muzyki.

Czy myBoard GREY ROCK 2.0 obsługuje inne systemy operacyjne niż Android 11?

myBoard GREY ROCK 2.0 jest napędzany systemem operacyjnym Android w wersji 11, co zapewnia dostęp do bogatej biblioteki aplikacji oraz zapewnia prędkość działania.

Czy mogę dostosować ustawienia monitora do swoich preferencji? np. skorzystać z profili użytkowników?

Tak, myBoard GREY ROCK 2.0 oferuje profile użytkownika, dzięki którym można dostosować ustawienia monitora, takie jak tapeta czy zainstalowane aplikację do swoich indywidualnych preferencji.

Jaka jest wydajność monitora myBoard GREY ROCK 2.0?

Monitor jest wyposażony w czterordzeniowy procesor i aż 8 GB pamięć RAM, co zapewnia szybkość działania i płynność podczas zajęć lekcyjnych, pracy czy rozrywki.

Jakie są korzyści z ekranu o wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD?

Ekran 4K Ultra HD zapewnia niezwykle ostre, szczegółowe obrazy, co sprawia, że prezentacje, filmy czy grafiki nabierają nowej jakości.

Ile portów USB znajduje się w monitorze myBoard GREY ROCK 2.0?

Monitor posiada 6 najnowszych portów USB 3.0, które umożliwiają szybki transfer danych, oraz innowacyjny port USB All in One typu C, który ułatwia podłączanie różnych urządzeń.

Czy monitor myBoard GREY ROCK 2.0 jest bezpieczny w użytkowaniu?

Tak, monitor jest zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkownika. Zastosowane zabezpieczenia oraz wysoka jakość komponentów gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia. Dodatkowo sprzęt posiada niezbędne certyfikaty.

Jakie są zastosowania myBoard GREY ROCK 2.0?

Monitor jest idealny do różnych zastosowań, takich jak prezentacje, zajęcia lekcyjne, praca zespołowa, rozrywka czy projekty multimedialne.

Jak zaktualizować monitor interaktywny myBoard z serii GREY ROCK za pomocą aktualizacji OTA?

System automatycznej aktualizacji za pomocą systemu OTA (Over-The-Air) działa już od modeli z serii SILVER z systemem Android 9. Zachęcamy do obejrzenia specjalnie przygotowanego filmu prezentującego procedurę aktualizacji:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=SONn8iJJn-c

W jaki sposób podłączyć mój monitor do sieci OSE i zainstalować certyfikat CA?

Placówki oświatowe korzystające z sieci OSE maja możliwość skontaktowania się ze swoim dedykowanym administratorem i wyłączenia sieci OSE, dzięki czemu internet będzie nieograniczony.

Zachęcamy do obejrzenia przedstawionego poniżej filmu, gdzie prezentujemy kroki w jaki sposób na monitorach z serii ROCK z Androidem 11 zainstalować certyfikat OSE.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=2vSPKNQm3Vw

Jak mogę skontaktować się z obsługą techniczną w przypadku jakichkolwiek problemów?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub napotykasz problemy z monitorami myBoard, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi technicznej poprzez naszą stronę internetową https://www.myboard.pl lub dzwoniąc na naszą serwisową infolinię pod numerem +48 606 838 181.

Co oferuje i czym jest platforma myBoard PLUS dla użytkowników sprzętów myBoard?

Platforma myBoard PLUS oferuje użytkownikom sprzętów myBoard kompleksowe rozwiązanie, zapewniające dostęp do wszystkich oferowanych narzędzi i programów multimedialnych. Jest swojego rodzaju kontenerem korzyści wynikających z zakupu sprzętu myBoard i zawiera starannie skompletowane, dedykowane oprogramowanie, które zostało stworzone zarówno w oparciu o autorskie aplikacje, jak i we współpracy z naszymi Partnerami. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy funkcji i zasobów, które wzbogacają proces nauczania, umożliwiają interaktywne prezentacje, współpracę w czasie rzeczywistym oraz dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych. Platforma myBoard PLUS jest idealnym wsparciem dla użytkowników myBoard, zapewniając im wygodę i dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi w jednym miejscu.

Jakie są główne zalety korzystania z monitorów interaktywnych myBoard w szkołach?

Monitory interaktywne myBoard oferują interaktywność, wysoką jakość obrazu, precyzyjny dotyk, intuicyjne oprogramowanie, bogatą funkcjonalność oraz łatwą integrację z innymi urządzeniami.

Jakie są i gdzie znajdę wymiary poszczególnych modeli monitorów interaktywnych myBoard?

Parametry techniczne naszych monitorów myBoard znajdują się w specyfikacjach, które są dostępne w dziale „Do pobrania” na naszej stronie internetowej. Tam można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące rozmiarów, rozdzielczości, wielkości ekranu, kontrastu i innych parametrów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi przed zakupem.

Link: https://www.myboard.pl/oprogramowanie/

Jakie są dostępne rozmiary monitorów interaktywnych myBoard?

myBoard oferuje monitory interaktywne w różnych rozmiarach, zaczynając od 65 cali, aż do 98 cali, umożliwiając dostosowanie do różnych przestrzeni i potrzeb użytkowników.

Jakie są opcje montażu monitorów interaktywnych myBoard?

Monitory interaktywne myBoard można zamontować na ścianie za pomocą dołączonego uchwytów ściennego lub umieścić na mobilnym stojaku oferowanym przez myBoard, co zapewnia elastyczność w wyborze sposobu montażu.

Jakie są funkcje multimedialne monitorów interaktywnych myBoard?

Monitory interaktywne myBoard umożliwiają pisanie ręczne za pomocą dołączonych pisaków z podwójną końcówką, obsługę gestów, dostęp do aplikacji edukacyjnych typu biała tablica, odtwarzanie multimediów, przeglądanie internetu i wiele więcej.

Czy monitory z serii myBoard GREY ROCK obsługują technologię Windows INK?

Technologia Windows INK dostępna jest przy wykorzystaniu interaktywnego pisaka SKIZZE. Zachęcamy do zapoznania się z opisem produktu.

Link: https://www.myboard.pl/nasze-produkty/akcesoria/akcesoria-dla-monitorow-interaktywnych-myboard/interaktywny-pisak-smart-skizze-pen/

Jakie są opcje podłączenia dodatkowych urządzeń do monitorów interaktywnych myBoard?

Monitory interaktywne myBoard posiadają różne porty, takie jak HDMI, USB, VGA, audio, umożliwiając podłączenie dodatkowych urządzeń, takich jak kamera, mikrofon, głośniki itp. Dodatkowo monitory z serii ROCK z nowoczesnym Androidem 11 posiadają port USB typu AllinOne umożliwiający skorzystanie z tylko jednego przewodu w celu przesłania dotyku i obrazu do wspierającego urządzenia.

Czy monitory interaktywne myBoard są łatwe w obsłudze?

Tak, monitory interaktywne myBoard są łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostemu oprogramowaniu, które umożliwiają szybkie rozpoczęcie pracy.

Czy w zestawie z monitorami myBoard użytkownik otrzymuje uchwyt ścienny?

Tak. Monitory interaktywne myBoard w zestawie z urządzeniem posiadają dołączony uchwyt ścienny.

Jakie są oznaczenia modelowe monitorów myBoard oraz jak rozróżnić poszczególne wersje?

– Monitory interaktywne myBoard z serii ROCK 2.0 z Androidem 11 to model TE-YL.
– Monitory interaktywne myBoard z serii ROCK z Androidem 11 to model TE-MP.
– Monitory interaktywne myBoard z serii SILVER z Androidem 9 to model TE-MP.
– Monitory interaktywne myBoard z serii GREY UP z Androidem 8 to model TE-MP.
– Monitory interaktywne myBoard z serii BLACK z Androidem 8 to model TE-YL.

Podczas kontaktu z działem serwisowym, niezbędne jest przekazanie numeru seryjnego, znajdującego się na ramce monitora interaktywnego na dolnej jej krawędzi krawędzi patrząc od spodu monitora.

Gdzie znajdę numer seryjny w monitorach interaktywnych myBoard?

Każdy klient w swojej dokumentacji zakupowej monitora interaktywnego myBoard będzie posiadał zapisany numer seryjny sprzętu, dodatkowo numer seryjny znajduje się na ramce monitora interaktywnego na dolnej jej krawędzi patrząc od spodu monitora po lewej stronie oraz na etykiecie znamionowej znajdującej się na kartonie.

Czy jest możliwość zainstalowania systemu Windows na monitorach interaktywnych myBoard?

Oczywiście! Za pomocą dodatkowego komputera OPS dostępnego w ofercie marki myBoard na którym mamy możliwość zainstalowania systemu operacyjnego Windows. Dzięki temu zyskujesz funkcjonalność podwójnego systemu operacyjnego.

Co to jest Komputer OPS (Open Pluggable Specification)?

Komputery OPS (Open Pluggable Specification) to moduły komputerowe przeznaczone do rozszerzania możliwości monitorów interaktywnych firmy myBoard o opcję zainstalowania standardowego systemu operacyjnego typu Windows. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesorów i szybkich pamięci operacyjnych oraz integracji z monitorem interaktywnym myBoard, tego typu rozwiązanie to łatwy i szybki sposób na zastąpienie standardowego komputera i uzyskanie podwójnego systemu operacyjnego z wieloma dodatkowymi portami.

Czytaj więcej: https://www.myboard.pl/nasze-produkty/akcesoria/akcesoria-dla-monitorow-interaktywnych-myboard/komputery-myboard-ops-open-pluggable-specification/

Stoliki interaktywne eFun

Dlaczego interaktywne stoliki eFun są idealne dla najmłodszych dzieci?

Interaktywne stoliki eFun są idealne dla najmłodszych dzieci, ponieważ angażują i ekscytują, rozwijając kreatywność i umiejętność myślenia abstrakcyjnego.

Czy obsługa stolików eFun jest prosta i czy wymagają kalibracji?

Tak, obsługa stolików eFun jest prosta i intuicyjna, nie wymagają one kalibracji, co ułatwia ich użytkowanie dla dzieci.

Jaką technologię dotykową posiadają stoliki eFun?

Stoliki eFun posiadają pojemnościowy ekran dotykowy, który zapewnia precyzyjne i responsywne reakcje na dotyk.

Jakie są główne cechy stolika eFun PAD?

Główne cechy stolika eFun PAD to unikalny design, technologia Full HD, powłoka Anti-Glare zapobiegająca odbiciom świetlnym, możliwość korzystania z zasobów sklepu Google Play oraz poręczna i solidna konstrukcja.

Jakie są możliwości montażu stolików eFun?

Stoliki eFun można zamontować na stole lub ścianie, dając możliwość elastycznego dopasowania do różnych przestrzeni i potrzeb użytkowników.