Przejdź do treści

AKCESORIA

MONITORY INTERAKTYWNE

BalanceBox® 400

Winda

BalanceBox® 400 to perfekcyjne rozwiązanie montażowe dla monitorów dotykowych. Całość to po prostu niewielkich rozmiarów winda naścienna, która umożliwia bezwysiłkową, ręczną regulację wysokości ekranu w pionie. Została zaprojektowana tak, by przy użyciu jedynie lekkiego nacisku zmienić położenie ekranu na dowolnie wybranej wysokości.

DOSTĘPNE WERSJE:

BalanceBox® 400

Statyw

  • stabilność w każdej pozycji
  • kompaktowa budowa
  • łatwa, bezwysiłkowa regulacja położenia ekranu w pionie tylko przy użyciu lekkiego nacisku, bez wsparcia elektrycznego silnika
  • przy obliczaniu całkowitej masy zestawu, należy dodać do siebie wagę monitora oraz wagę uchwytu

DOSTĘPNE WERSJE:

STATYW MOBILNY VIS

Statyw mobilny

Uniwersalny dwusłupowy statyw na podstawie jezdnej do monitora interaktywnego. Solidna konstrukcja wykonana z elementów stalowych malowanych proszkowo RAL-9004. W zależności od wersji umożliwia montaż monitorów interaktywnych myBoard od 65″ do 98″. W komplecie adapter do uchwytu VESA.

DOSTĘPNE WERSJE:

SMART SKIZZE PEN

interaktywny pisak – uwolnij swoją wyobraźnię

Smart Skizze Pen to smukły, elegancki i wielofunkcyjny pisak, współpracujący z technologią Windows Ink. Posiada wrażliwą na nacisk końcówkę, służącą do precyzyjnego i naturalnego pisania oraz rysowania na monitorach interaktywnych myBoard. Pisz tak swobodnie, jak po kartce papieru!

Komputer OPS

Wysokiej jakości moduły OPS, czyli tak zwane komputery przeznaczone do monitorów myBoard, to urządzenia zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności. Stanowią rozwiązanie typu all-in-one – bez kabli, bez konieczności podłączania dodatkowego, zewnętrznego komputera. Wyposażyliśmy je w nowoczesne procesory oraz dyski SSD, dzięki czemu zapewniamy wysoki komfort i niesamowitą szybkość użytkowania monitora z zainstalowanym modułem OPS.

DOSTĘPNE WERSJE:

RVY-800

Statyw-stół z elektryczną regulacją

Mobilny statyw kątowy w połączeniu z monitorem dotykowym tworzy multiinteraktywny zestaw, czyli monitor interaktywny w pionie lub stół interaktywny. Obsługa statywu pilotem podwyższa komfort pracy z zestawem, bez konieczności ręcznego regulowania i stabilizacji systemu.

Kamera do monitora myBoard

Full HD

  • bez zaczepu: 29 mm x 95 mm x 24 mm
  • z zaczepem: 44 mm x 95 mm x 71 mm
  • waga z zaczepem i kablem: 162 g 
  • długość kabla: 1.8 m
  • zgodność: Windows®7, Windows 8 lub Windows 10, Mac OS X 10.9 lub nowszy, Chrome OS™, Android™5.0 lub nowszy

Inteligentny pisak

myBoard i-Pen

Inteligentny pisak posiada 6 przycisków funkcyjnych, dzięki którym staje się bardzo przydatny w pracy nauczyciela bądź ucznia. Można wykorzystać go do zdalnego zarządzania np. plikami PPT (PowerPoint).