Przejdź do treści

AKCESORIA

MONITORY INTERAKTYWNE

BalanceBox® 400

Winda

BalanceBox® 400 to perfekcyjne rozwiązanie montażowe dla monitorów dotykowych. Całość to po prostu niewielkich rozmiarów winda naścienna, która umożliwia bezwysiłkową, ręczną regulację wysokości ekranu w pionie. Została zaprojektowana tak, by przy użyciu jedynie lekkiego nacisku zmienić położenie ekranu na dowolnie wybranej wysokości.

DOSTĘPNE WERSJE:

BalanceBox® 400

Statyw

  • stabilność w każdej pozycji
  • kompaktowa budowa
  • łatwa, bezwysiłkowa regulacja położenia ekranu w pionie tylko przy użyciu lekkiego nacisku, bez wsparcia elektrycznego silnika
  • przy obliczaniu całkowitej masy zestawu, należy dodać do siebie wagę monitora oraz wagę uchwytu

DOSTĘPNE WERSJE:

STATYW MOBILNY VIS

Statyw mobilny

Uniwersalny dwusłupowy statyw na podstawie jezdnej do monitora interaktywnego. Solidna konstrukcja wykonana z elementów stalowych malowanych proszkowo RAL-9004. W zależności od wersji umożliwia montaż monitorów interaktywnych myBoard od 65″ do 98″. W komplecie adapter do uchwytu VESA.

DOSTĘPNE WERSJE:

VIS 46 PLUS (65″ – 75″) VIS 70 PLUS (86″ – 98″)

SMART SKIZZE PEN

interaktywny pisak – uwolnij swoją wyobraźnię

Smart Skizze Pen to smukły, elegancki i wielofunkcyjny pisak, współpracujący z technologią Windows Ink. Posiada wrażliwą na nacisk końcówkę, służącą do precyzyjnego i naturalnego pisania oraz rysowania na monitorach interaktywnych myBoard. Pisz tak swobodnie, jak po kartce papieru!

Komputer OPS

Komputery myBoard OPS to urządzenia zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności i niezawodności, których sercem są nowoczesne procesory firmy Intel®. W połączeniu z monitorami interaktywnymi myBoard stanowią rozwiązanie typu All in One, które znajdzie zastosowanie w każdej dziedzinie, gdzie liczy się niezawodność oraz szybkość instalacji danego rozwiązania.

DOSTĘPNE WERSJE:

RVY-800

Statyw-stół z elektryczną regulacją

Mobilny statyw kątowy w połączeniu z monitorem dotykowym tworzy multiinteraktywny zestaw, czyli monitor interaktywny w pionie lub stół interaktywny. Obsługa statywu pilotem podwyższa komfort pracy z zestawem, bez konieczności ręcznego regulowania i stabilizacji systemu.

Kamera do monitora myBoard

Full HD

  • bez zaczepu: 29 mm x 95 mm x 24 mm
  • z zaczepem: 44 mm x 95 mm x 71 mm
  • waga z zaczepem i kablem: 162 g 
  • długość kabla: 1.8 m
  • zgodność: Windows®7, Windows 8 lub Windows 10, Mac OS X 10.9 lub nowszy, Chrome OS™, Android™5.0 lub nowszy

Inteligentny pisak

myBoard i-Pen

Inteligentny pisak posiada 6 przycisków funkcyjnych, dzięki którym staje się bardzo przydatny w pracy nauczyciela bądź ucznia. Można wykorzystać go do zdalnego zarządzania np. plikami PPT (PowerPoint).