Przejdź do treści

O MYBOARD

INTERAKCJA TO NASZA PASJA

Jak to się zaczęło?

Kilkanaście lat temu. To właśnie wtedy zrodził się pomysł, by projektować rozwiązania interaktywne dla szkół i biznesu pod własną marką myBoard. Szybko okazało się, że to był strzał w dziesiątkę, a marka stała się częścią dużej metamorfozy technologicznej w kreowaniu nowych trendów w edukacji.

W ofercie marki znajdują się monitory i tablice interaktywne, a także stoły multimedialne. Jej uzupełnieniem są dedykowane akcesoria, takie jak statywy, uchwyty, nagłośnienie czy półki interaktywne.

myBoard to coś więcej…

myBoard to również starannie skompletowane oprogramowanie, które umożliwia użytkownikom najwyższy komfort pracy z monitorem. Stąd platforma myBoard PLUS, na której zebraliśmy wszystkie dostępne narzędzia i programy multimedialne.

Część czegoś większego

Marka myBoard jest własnością firmy Mentor, która od 2001 roku kreuje trendy w nowych technologiach i pomaga wdrażać multimedia w szkołach, biurach czy obiektach. Działalność firmy to oprócz marki myBoard także znane na rynku pracownie językowe Mentor, pracownie przedmiotowe, przyrodnicze, podłoga interaktywna SmartFloor czy szereg rozwiązań STEM dla edukacji.

Nie stoimy w miejscu, bo interakcja to nasza pasja. Doceniło nas już wielu użytkowników, dla których myBoard to takie większe okno na świat.

Dziękujemy za to.