Przejdź do treści

myBoard GREY ROCK 2.0

myBoard GREY ROCK 2.0 to monitor, dzięki któremu Twoje wrażenia z jego obsługi będą jeszcze lepsze. Wyposażony w dodatkowy subwoofer 20 W z mocnym i głębokim dźwiękiem. Napędzany systemem operacyjnym Android w wersji 11, a jego bogata funkcjonalność, jak profile użytkownika, nowoczesny i innowacyjny port USB All in One typu C, czterordzeniowy procesor wspomagany przez aż 8 GB pamięć RAM i ekran w wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD to gwarancja bezpieczeństwa, szybkości działania oraz komfortu pracy podczas zajęć lekcyjnych. Monitor wyposażony został również w 6 najnowszych portów USB 3.0. Zobacz więcej…

 • Android 11 – nowoczesny system operacyjny dla monitorów interaktywnych
 • innowacyjna technologia Non Air Gap
 • mocny i głęboki dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 20 W + 20 W subwoofer
 • obsługa profili użytkownika – dostosuj monitor do swoich potrzeb
 • aż 8 GB pamięci operacyjnej
 • ekran 4k UHD z odświeżaniem 60 Hz
 • pisz różnym kolorem jednocześnie dzięki dwustronnym pisakom
 • powierzchnia ze szkła hartowanego 4 mm z matową powłoką antyrefleksyjną
 • automatyczne aktualizacje OTA – bądź zawsze na bieżąco
 • kompozycje – wybierz swój wygląd interfejsu
 • tryb ochrony wzroku
 • tryb białej tablicy ułatwiający prowadzenie zajęć
 • dwukolorowa, elegancka ramka monitora
 • platforma myBoard PLUS

DOSTĘPNE WERSJE:

OPROGRAMOWANIE:


MOCNY I WYRAŹNY DŹWIĘK

Zapewnij sobie pełne wrażenia dźwiękowe dzięki udoskonalonej wersji monitora Grey Rock 2.0 z wbudowanym subwooferem o mocy 20 W oraz głośnikami 2 x 20 W. To idealne rozwiązanie dla sal lekcyjnych, które chcą wzmocnić doświadczenia dźwiękowe podczas nauki. Wbudowany subwoofer zapewni bogatsze, pełniejsze basy, co sprawi, że filmy, prezentacje i muzyka jeszcze bardziej zaangażują uczniów.

PROFILE UŻYTKOWNIKA

Dostosuj do swoich potrzeb

Wskocz na wyższy poziom współpracy z urządzeniem interaktywnym! Dopasuj monitor myBoard do swoich własnych preferencji, za pomocą profili użytkownika. Dzięki naszej innowacyjnej funkcjonalności w monitorze z bezpiecznym, nowoczesnym Androidem 11 z urządzenia może korzystać kilku nauczycieli, ustawiając swoje indywidualne, ulubione opcje.

Wygodne obszary robocze

Dla Twojej wygody

Zabawa i nauka podczas prowadzenia lekcji może być teraz jeszcze bardziej interaktywna i angażująca wiele osób! Dla Twojej wygody w trybie białej tablicy wprowadziliśmy możliwość pisania różnymi kolorami na trzech niezależnych obszarach roboczych.

KOMPOZYCJE EKRANU

Wybierz swój wygląd interfejsu

Personalizacja nigdy nie była tak prosta! W monitorach interaktywnych myBoard GREY ROCK dodaliśmy możliwość wyboru dodatkowych kompozycji pulpitu, czyli ekranu monitora. Uwolnij swoją wyobraźnie i wybierz wygląd, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

tryb okienkowY

Komfort prezentacji treści

Prezentuj wygodnie treści na monitorze w trybie pełnoekranowym, ale również okienkowym. Zyskujesz funkcjonalność uruchomienia dwóch aplikacji obok siebie i przedstawiania treści w sposób szybki i wygodny – tak jak na swoim komputerze z systemem Windows.

Łatwe udostępnianie

Podziel się treścią

Przesyłaj komentarze i zdjęcia za pomocą funkcji łatwego udostępniania bezpośrednio na ekran monitora. Zeskanuj kod QR i dziel się swoimi uwagami oraz pracą ze wszystkimi.

USB ALL IN ONE TYPU C

W jednym miejscu

Nowoczesny port All In One USB typu C pozwala na jednoczesne ładowanie podłączonego wspieranego urządzenia oraz przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku.

NON AIR GAP

Nowoczesna, innowacyjna technologia Non Air Gap, czyli usunięcie przestrzeni powietrznej pomiędzy hartowaną szybą a ekranem, zapewni użytkownikowi doskonały i ostry jakościowo obraz, a także pełne kąty widzenia. Zastosowanie tej technologii sprawi, że użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałego komfortu pracy.

Aktualizacje OTA

Na bieżąco

Automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego
to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na zdalną
aktualizację monitora interaktywnego.

udostępniaj szerzej

Dziel się obrazem dzięki funkcji ScreenShare

Udostępnianie wyświetlanego materiału pozwala na efektywną współpracę. Dzięki funkcji ScreenShare z łatwością wyświetlisz na monitorze treści nawet z 9 urządzeń jednocześnie!

Wyświetlacz / rozdzielczość4K UHD 3840×2160 @60Hz
Przekątna ekranu 65″ / 75″ / 86″ / 98″
Proporcje obrazu16:9
Wbudowany system operacyjnyAndroid 11
Żywotność panelu≥ 50 000 godzin
EkranSzyba z matową powłoką anty-odblaskową (AG Glass) o grubości 4 mm oraz twardości 7 w skali Mohsa z technologią Non Air Gap
Ramka monitoradwukolorowa elegancka ramka
Port WEJŚCIOWY HDMItak, HDMI 2.0 (4k @60Hz)
Wbudowane głośniki2 x 20 W + 20 W SUB
Wyjście słuchawkowetak, Mini jack 3,5 mm
Łączność bezprzewodowaWi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz
Dołączone akcesoriaPodwójne magnetyczne pisaki (2x), uchwyt montażowy typu VESA, pilot zdalnego sterowania, przewód USB Touch typu B, przewód HDMI, przewód zasilający
Gwarancja2 lata gwarancji podstawowej plus 1 rok gwarancji dodatkowej po rejestracji produktu / 2 lata gwarancji podstawowej plus 3 lata gwarancji dodatkowej po rejestracji dla klientów RSPO. Zgodnie z warunkami na stronie: https://www.mentorpolska.pl/formularze_rejestracja_produktow_myboard.php
CertyfikatyCE, ROHS, ISO 9001, ISO 14001