Przejdź do treści

TABLICE INTERAKTYWNE MYBOARD

INTERAKCJA DUŻEGO FORMATU

DUŻE MOŻLIWOŚCI

Odkryj to interaktywnie

Połączenie efektywności projektorów i interaktywności tablic myBoard to idealne zestawienie, umożliwiające wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, modyfikowanie go i zapisywanie zmian do pliku. W swojej ofercie posiadamy tablice Black, Silver oraz AiO, a także szeroki wybór akcesoriów.

DOCEŃ ZALETY POWIERZCHNI

Funkcjonalna i praktyczna

Powierzchnia, z jakiej wykonana jest tablica, przystosowana jest do pisania markerami suchościeralnymi. Atutem jest również jej trwałość i matowość, nie odbijająca światła emitowanego przez projektor. Dodatkowe wyposażenie jak np. boczne przyciski, czyli tzw. Klawisze Szybkiego Dostępu gwarantują komfort użytkowania poprzez łatwe uruchamianie podstawowych funkcji tablicy. Nie musisz skrolować czy przebijać się przez rozbudowane menu – tu masz wszystko pod ręką.

RYSUJ, PISZ I TWÓRZ NAWET W 10 OSÓB JEDNOCZEŚNIE

Funkcja multi-touch

Jak najmniej ograniczeń, ponieważ chcemy, aby Twoja praca z tablicą była łatwa i przyjemna. Dlatego nasze tablice myBoard są w stanie obsłużyć nawet do 10 punktów dotyku, zwiększając tym samym możliwości i dostarczając nowych pomysłów na pracę i naukę. Jedno urządzenie, a zabawa i praca nawet dla kilku osób jednocześnie!

ALTERNATYWA DLA TABLICY KREDOWEJ?

Tak, dzięki powłoce suchościeralnej!

Tablice myBoard doskonale sprawdzą się jako zwykła, biała tablica z przeznaczeniem dla pisaków suchościeralnych. Są łatwe w utrzymaniu – powierzchnię można myć specjalnym płynem lub zwykłą, wilgotną ściereczką.

Multi gesture

Korzystaj jak z telefonu

Płynnie działająca funkcja multi-gesture gwarantuje obsługę tak swobodną jak używanie smartfona. Z łatwością powiększysz, pomniejszysz lub obrócisz przedmiot w prosty i intuicyjny sposób.

WYBIERZ SWÓJ MODEL

myBoard BLACK

myBoard SILVER

nie musisz wierzyć…

przeczytaj realne opinie.

partnerzy