Przejdź do treści

MONITORY INTERAKTYWNE MYBOARD

ZWIĘKSZ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Postaw na bogatą funkcjonalność

Interaktywne monitory myBoard o wysokich parametrach użytkowych, doskonałe do pracy w celach edukacyjnych i biznesowych. Dostępne w dwóch seriach: Grey oraz Black. W całości przystosowane do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażone w system operacyjny Android, posiadają również funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją.

oprogramowanie

PEŁNA PRECYZJA, NATURALNE WRAŻENIA

Pisz i rysuj jak długopisem

Technologia Non Air Gap w połączeniu z nowymi, supercienkimi pisakami pozwala na jeszcze większą precyzję pisania. Odczucia podczas pisania czy rysowania są tak naturalne jak podczas używania długopisu. Co więcej, różnica odczuwalna jest również poprzez korzystanie z ekranu za pomocą dotyku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

rysuj i ucz

Twórz, edytuj i dziel ekran dzięki dedykowanym narzędziom

Dzięki narzędziom do edycji i tworzenia materiałów, takim jak eMarker, możesz w łatwy sposób wybierać, rysować, wypełniać, przycinać treści i obrazy na swoim monitorze interaktywnym. Wszystkie dostępne funkcje znajdziesz na intuicyjnym pasku, wystarczy kliknąć w dane narzędzie i gotowe!

udostępniaj szerzej

Dziel się obrazem dzięki funkcji ScreenShare

Udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją pozwala na efektywną współpracę. Dzięki funkcji ScreenShare z łatwością wyświetlisz na monitorze treści z innego urządzenia mobilnego, a także będziesz mógł nimi aktywnie zarządzać w czasie rzeczywistym.

ZOBACZ TO W 4K Ultra HD

Precyzja obrazu w każdym detalu

Monitory myBoard są w całości przystosowane do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Wyświetlane treści są ostrzejsze, bardziej realistyczne i z bogatszym odbiorem kolorów. Zrób wrażenie na swoich odbiorcach!

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Komfort pracy dzięki podwójnym pisakom

Wybierz wygodną dla siebie końcówke i pisz automatycznie zmieniając kolor!

PODŁĄCZ I DZIAŁAJ

Poznaj zalety all-in-one z wbudowanym komputerem OPS

Wysokiej jakości komputery OPS, komputery przeznaczone do monitorów myBoard, to urządzenia zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności. Stanowią rozwiązanie typu all-in-one – bez kabli, bez konieczności podłączania dodatkowego, zewnętrznego komputera. Wyposażyliśmy je w nowoczesne procesory Intel oraz dyski SSD, dzięki czemu zapewniamy wysoki komfort i niesamowitą szybkość użytkowania monitora.

POZNAJ WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI SYSTEMU

Wbudowany system Android 11

Uzyskaj jeszcze lepsze wrażenie z użytkowania monitora myBoard dzięki nowej generacji Androida. System operacyjny Android 11 to szybsze działanie oraz nowoczesny odświeżony wygląd interfejsu. Nowa wersja to również większe bezpieczeństwo Twoich danych oraz pełniejsza moc dzięki zastosowaniu nowych podzespołów.

WYBIERZ DLA SIEBIE NAJLEPIEJ

Dopasuj rozmiar monitora do swoich potrzeb

W naszej ofercie posiadamy monitory dotykowe o zróżnicowanej przekątnej ekranu, dzięki czemu łatwo dopasujesz obszar interaktywny do potrzeb prezentacyjnych, zarówno w celach edukacyjnych, jak i biznesowych.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Idealnie gładkie i trwałe szkło z powłoką antyrefleksyjną

Monitory myBoard gwarantują najwyższy komfort użytkowania dzięki idealnie gładkiej powierzchni szkła, uzyskanej w procesie specjalnej obróbki. Interakcja staje się płynniejsza, a tafla ekranu ma delikatną, pozbawioną chropowaceń fakturę. Ponadto, posiada matową powłokę antyrefleksyjną, która poprawia jakość obrazu i nie odbija światła. Bezpieczeństwo zapewnia odporna na uderzenia szyba hartowana o grubości 4 mm.

ZINTEGROWANY SYSTEM AUDIO

Dla Twojej wygody

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i cenimy Twoją wygodę, dlatego nie będziemy wymagać od Ciebie dodatkowych ruchów. Nasze produkty są od razu gotowe do pracy. Wszystkie nasze monitory posiadają wbudowane głośniki, które spełnią swoją funkcję nawet w dużej sali lekcyjnej czy konferencyjnej.

WSPÓŁDZIELONE GNIAZDO USB

Dwa systemy w jednym monitorze

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w monitorach interaktywnych myBoard, nie będziesz już musiał za każdym razem przekładać pendrive’a do innego slotu USB. Oferujemy funkcjonalność współdzielonego gniazda, dzięki czemu te same dane będziesz mógł mieć dostępne zarówno w komputerze OPS pracującym np. pod systemem Windows, jak i w wbudowanym w monitor systemie Android! Dwa systemy operacyjne w jednym monitorze to nieograniczone możliwości tworzenia, przeglądania i zapisywania.

PODZIEL EKRAN

Trzy niezależne pola

Podziel ekran – dzięki tej funkcji, będziesz mieć możliwość malowania rożnym kolorem nawet na trzech niezależnych polach w tym samym czasie. Wspólne malowanie z przyjaciółmi nigdy nie było jeszcze tak łatwe!

WYBIERZ SWÓJ MODEL

myBoard GREY ROCK 2.0

myBoard Black Arrow

NOWOŚĆ

Platforma edukacyjna Meridian Prime to wygodne i doskonałe narzędzie dla nauczycieli i uczniów szkół każdego typu i poziomu nauczania.

nie musisz wierzyć…

przeczytaj realne opinie.

LUBIMY SIĘ!