Przejdź do treści

myBoard BLACK ARROW

Podnosimy poprzeczkę, kreujemy standardy!

Nowoczesna, bezpieczna i multimedialna wersja nowego monitora interaktywnego myBoard Black Arrow to połączenie wysublimowanej jakości, stylu i innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że jakość i komfort pracy użytkownika wzniesie się na wyższy poziom. Wbudowany czujnik jakości powietrza, szyba z powłoką antybakteryjną zapewniająca bezpieczeństwo, pamięć wewnętrzna o pojemności aż 128 GB i potężny 8-rdzeniowy procesor to gwarancja nieograniczonych możliwości. Zintegrowana kamera 4K z mikrofonami zapewni efektywną komunikację podczas spotkań, bez potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń. Całość zarządzana nowoczesnym i szybkim systemem Android 13 wspieranym przez 8 GB pamięci RAM, zapewniającym doskonałe wrażenia z pracy i komunikacji. To wszechstronny i innowacyjny monitor, który znajdzie zastosowanie zarówno dla spotkań biznesowych, edukacji jak i rozrywki.

 • Android 13 – najnowszy system operacyjny dla monitorów interaktywnych
 • czujnik jakości powietrza i cząstek PM2.5
 • powłoka antybakteryjna zwiększająca bezpieczeństwo
 • obsługa nowoczesnego standardu sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6
 • 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej
 • nowoczesny, szybki, ośmiordzeniowy procesor zapewniający płynne działanie
 • wysokiej jakości wbudowana kamera 4K z obsługą gestów i 8-kierunkowymi mikrofonami – wyższy komfort podczas spotkań online
 • mocny i głęboki dźwięk dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 20 W + 20 W subwoofer
 • innowacyjna technologia Non Air Gap
 • obsługa profili użytkownika – dostosuj monitor do swoich potrzeb
 • ekran 4k UHD z odświeżaniem 60 Hz
 • powierzchnia ze szkła hartowanego 4 mm z matową powłoką antyrefleksyjną
 • ulepszona technologia dotykowa – pisz różnym kolorem i rozmiarem jednocześnie
 • automatyczne aktualizacje OTA – bądź zawsze na bieżąco
 • tryb ochrony wzroku
 • tryb białej tablicy ułatwiający prowadzenie zajęć
 • udostępnianie ekranu nawet do 16 urządzeń jednocześnie
 • gniazdo USB-C Out – wysyłaj obraz z monitora

DOSTĘPNE WERSJE:

OPROGRAMOWANIE:


MOCNY I WYRAŹNY DŹWIĘK

Zapewnij sobie pełne wrażenia dźwiękowe dzięki wbudowanym głośnikom 2 x 20 W oraz subwooferowi o mocy 20 W. To idealne rozwiązanie dla sal lekcyjnych, które chcą wzmocnić doświadczenia dźwiękowe podczas nauki. Wbudowany subwoofer zapewni bogatsze, pełniejsze basy, co sprawi, że filmy, prezentacje i muzyka jeszcze bardziej zaangażują uczniów.

PROFILE UŻYTKOWNIKA

Dostosuj do swoich potrzeb

Wskocz na wyższy poziom współpracy z urządzeniem interaktywnym! Dopasuj monitor myBoard do swoich własnych preferencji, za pomocą profili użytkownika. Dzięki naszej innowacyjnej funkcjonalności w monitorze z bezpiecznym, nowoczesnym Androidem 11 z urządzenia może korzystać kilku nauczycieli, ustawiając swoje indywidualne, ulubione opcje.

Wygodne obszary robocze

Dla Twojej wygody

Zabawa i nauka podczas prowadzenia lekcji może być teraz jeszcze bardziej interaktywna i angażująca wiele osób! Dla Twojej wygody w trybie białej tablicy wprowadziliśmy możliwość pisania różnymi kolorami na trzech niezależnych obszarach roboczych.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA

DBAJ O SWOJE ZDROWIE

Wbudowany czujnik jakości powietrza i cząstek PM2.5 w monitorach myBoard Black Arrow w czasie rzeczywistym monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu. Ta innowacyjna funkcja jest niezwykle przydatna w pomieszczeniach biurowych, szkołach czy salach konferencyjnych, gdzie świadomość czystości powietrza jest kluczowa dla zdrowia i komfortu podczas pracy i rozrywki.

tryb okienkowY

Komfort prezentacji treści

Prezentuj wygodnie treści na monitorze w trybie pełnoekranowym, ale również okienkowym. Zyskujesz funkcjonalność uruchomienia dwóch aplikacji obok siebie i przedstawiania treści w sposób szybki i wygodny – tak jak na swoim komputerze z systemem Windows.

SZYBA Z POWŁOKĄ ANTYBAKTERYJNĄ

Dzięki innowacyjnej powłoce antybakteryjnej zastosowanej w monitorach z serii myBoard Black Arrow, monitor to już nie tylko narzędzie do interaktywnej nauki, pracy i zabawy, ale również partner w utrzymaniu higieny i bezpieczeństwa użytkowników. Nowoczesna, nietoksyczna powierzchnia ekranu zapobiega gromadzeniu się bakterii i organiczna ich rozprzestrzenianie się. To szczególnie istotne w miejscach publicznych, gdzie ochrona przed mikroorganizmami jest kluczowa.

USB ALL IN ONE TYPU C

W jednym miejscu

Monitor myBoard Black Arrow wzbogaciliśmy o dwa nowoczesne port USB AllinOne typu C, dzięki któremu za pomocą tylko i wyłącznie jednego przewodu uzyskasz możliwość jednoczesnego ładowania podłączonego wspieranego urządzenia oraz przesyłania obrazu, dźwięku i dotyku.

NON AIR GAP

Nowoczesna, innowacyjna technologia Non Air Gap, czyli usunięcie przestrzeni powietrznej pomiędzy hartowaną szybą a ekranem, zapewni użytkownikowi doskonały i ostry jakościowo obraz, a także pełne kąty widzenia. Zastosowanie tej technologii sprawi, że użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałego komfortu pracy.

Aktualizacje OTA

Na bieżąco

Automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego
to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli na zdalną
aktualizację monitora interaktywnego.

WSPÓŁPRACUJ I UDOSTĘPNIAJ SZERZEJ

Dziel się obrazem dzięki funkcji ScreenShare

Udostępnianie wyświetlanego materiału pozwala na efektywną współpracę. Dzięki funkcji udostępniania ekranu typu ScreenShare z łatwością wyświetlisz na monitorze treści nawet z 16 urządzeń w tym samym czasie!

PICTURE IN PICTURE

Dzięki zastosowaniu trybu picture-in-picture w monitorach myBoard Black Arrow, możesz w czasie rzeczywistym podejrzeć zawartość podłączonych źródeł bez konieczności ich przełączania.

NOWOCZESNY STANDARD SIECI BEZPRZEWODOWEJ

Wykorzystaj pełen potencjał nowego monitora myBoard Black Arrow i przeglądaj treści na wyższym poziomie! Dzięki zastosowaniu nowoczesnego standardu sieci bezprzewodowej Wi-Fi 6, w monitorach interaktywnych z serii myBoard Black Arrow, możesz swobodnie, szybko i stabilnie korzystać z zasobów sieci online oraz przetwarzać treści wysokiej jakości.

KAMERA Z 8-KIERUNKOWYMI MIKROFONAMI

Wbudowana kamera z 8-kierunkowymi mikrofonami sprawia, że monitor staje się idealnym narzędziem do prowadzenia wideokonferencji i spotkań online. Wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości oraz doskonała jakość dźwięku zapewniają dynamiczną i płynną komunikację na odległość.

PODWÓJNE WYJŚCIE WIDEO (USB-C Out)

Zastosowana technologia podwójnego wyjścia wideo w monitorach myBoard Black Arrow pozwala na przesyłanie obrazu nie tylko za pomocą standardowego złącza HDMI OUT, ale również poprzez nowoczesne wyjście typu USB-C podłączone do wspieranego urządzenia. Sam wybierz, z którego rozwiązania chcesz skorzystać

Wyświetlacz / rozdzielczość4K UHD 3840×2160 @60 Hz
Przekątna ekranu 75″ / 86″ / 98″
Proporcje obrazu16:9
Wbudowany system operacyjnyAndroid 13
Żywotność panelu≥ 50 000 godzin
Ekranszyba o grubości 4 mm i twardości 7 w skali Mohsa z matową powłoką antyodblaskową (AG Glass) oraz bezpieczną powłoką antybakteryjną z technologią Non Air Gap zapewniającą jak najlepsze wrażenia wizualne
Port WEJŚCIOWY HDMItak, HDMI 2.0 (4k @60Hz)
Wbudowane głośniki2 x 20 W + 20 W SUB
Wyjście słuchawkowetak, Mini jack 3,5 mm
Łączność bezprzewodowaWi-Fi 6 (2.4 GHz / 5 GHz)
Dołączone akcesoriaPodwójne magnetyczne pisaki (2x), uchwyt montażowy typu VESA, pilot zdalnego sterowania, przewód USB Touch typu B, przewód HDMI, przewód zasilający
Gwarancja2 lata gwarancji podstawowej plus 1 rok gwarancji dodatkowej po rejestracji produktu / 2 lata gwarancji podstawowej plus 3 lata gwarancji dodatkowej po rejestracji dla klientów RSPO. Zgodnie z warunkami na stronie: https://www.mentorpolska.pl/formularze_rejestracja_produktow_myboard.php
CertyfikatyCE, ROHS, ISO 9001, ISO 14001