Mentor bezpośredni importer tablic interaktywnych i wizualizerów myBoard
Infolinia: 801 00 70 70 | Oprogramowanie i sterowniki
tablice interaktywne, monitory interaktywne, wizualizery

 
Oferta

MONITORY INTERAKTYWNE

Monitor dotykowy 32-touch myBoard - interaktywny i informacyjny

Monitory interaktywne to kolejny krok w rozwoju technologii interaktywnych, są doskonalszym odpowiednikiem popularnych już w szkołach tablic.

Monitor interaktywny LED myBoard

Zalety monitorów są znaczące. Przewyższają tablice m. in. brakiem konieczności współpracy z projektorem multimedialnym i komputerem zewnętrznym, dzięki czemu unikamy problemów z kalibracją sprzętów. Jasny, kontrastowy obraz i wysoka żywotność panelu w porównaniu z parametrami projektora to kolejna zaleta.
Monitory z wbudowanym komputerem OPS stanowią zestaw all-in-one, samowystarczalne urządzenie interaktywne, dodatkowo - przy użyciu statywu - mobilne.

Firma Mentor pod odświeżoną marką myBoard business wylansowała właśnie nową serię monitorów 75", 65" i 55".
Monitor o przekątnej 65" pozwala już zastąpić standardową 78 calową tablicę. Rozdzielczość matrycy Full HD 1920x1080 to gwarancja doskonałej jakości obrazu a jasność 350 cd/m2 jego wyrazistości. Nakładka dotykowa wykonana jest w niezawodnej technologii pozycjonowania w podczerwieni.
Nie tylko logotyp zyskał nowy wygląd. Ekrany zostały wzbogacone o nowe funkcjonalności, jak system Android 5.0.1 oraz 32 punkty dotyku. Dla wyższego komfortu pracy z multimediami jedno gniazdo USB zostało zastąpione czterema. Dodano również bardzo użyteczne wejście na karty pamięci oraz gniazdo RJ45.
Monitory występują w wersji z komputerem OPS i3 3120M oraz OPS C-885, 4tej generacji Intel Core i5-4690S.
Monitor interaktywny musi spełniać określone kryteria aby stanowić odpowiednią ofertę dla edukacji. Żywotność panelu 50 tys. godzin to gwarancja długiej, bezawaryjnej pracy. Mocną stroną monitora myBoard jest też jego ekran - szkło hartowane zapewnia trwałość i odporność na mechaniczne uszkodzenia. Matowa powierzchnia antyrefleksyjna eliminuje niepożądane refleksy świetlne, a jej satynowa w dotyku faktura, dająca niesamowity komfort użytkowania i lekkość pisania, przekonuje do swojej wartości.

Na wyposażeniu monitora myBoard znajduje się oprogramowanie interaktywne eMarker. Intuicyjne, z miłym interfejsem, optymalne do interakcji i prezentacji.

Co więcej, wyróżniając swój produkt na tle konkurencji, Mentor wyposaża swoje produkty w aplikację Informer. Zyskuje się dzięki temu dodatkowe, informacyjne zastosowanie ekranu. Nasz szkolny monitor może stać się elektroniczną, interaktywną tablicą ogłoszeniową na czas wywiadówki i większych wydarzeń. Na co dzień możemy używać tego zestawu do emisji szkolnego e-biuletynu, może też redagowanego wspólnie z uczniami?

Informer

Kup bez VAT- w zestawie z komputerem OPS szkoła może zakupić monitor VAT 0%.

Kompleksowość oferty to mocna strona firmy Mentor. Dopełnieniem portfolio interaktywnych rozwiązań są statywy mobilne, również takie, które umożliwiają horyzontalne położenie monitora i stworzenie stołu interaktywnego. Kolejna, atrakcyjna, angażująca uczniów funkcjonalność.

Monitory to doskonała propozycja dla szkół, uczelni oraz sal szkoleniowych i konferencyjnych. Oprócz korzyści finansowych i funkcjonalnych instytucja zdobywa prestiż nowoczesnej jednostki stawiającej na rozwój i innowacje.

Zobacz, jak wytrzymałe są hartowane szyby w monitorach myBoard!


zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością wg EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy Mentor Beata Borysiewicz"
Nr Umowy: UDA-RPZP.010301-32-033/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego