Mentor bezpośredni importer tablic interaktywnych i wizualizerów myBoard
Infolinia: 801 00 70 70 | Oprogramowanie i sterowniki
tablice interaktywne, monitory interaktywne, wizualizery

 
Oferta

myBoard na wesoło


Prace z konkursu na facebooku z 2013 roku
"Oda do tablicy myBoard"


Konkurs polegał na napisaniu kreatywnej ody do tablicy interaktywnej myBoard uwzględniającej jej cechy oraz funkcje. Oda miała mieć charakter wesoły ale też pompatyczny, a ocena utworu zależała od ujęcia w treści zalet tablic myBoard.

Wasze pomysły przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Poniżej tablica myBoard na wesoło :)

Konrad Janik:
O, niezwykła Tablico! Piękne, choć blade Twe lico,
Z ceramiki stworzone. Gdy Ciebie widzę, to płonę,
a dłonie chcą Cię dotykać, po Tobie pisać, rysować, klikać!
Uczniowie, przyznacie sami, czterema naraz rękami
można wnet zdziałać cuda. Tak jak potrzebna psu buda,
tak w każdej szkole czy w firmie (czy to w Warszawie czy w Wilnie)
powinnaś wisieć, Tablico. Tysiące par oczu zachwycą
projekcje i prezentacje, obrazy i animacje
na Twej magnetycznej powierzchni. Nikomu w snach się to nie śni!
MyBoard jest Ci na imię - firma Mentor z Ciebie słynie,
o wielki cudzie techniki. I King Kong, i Tarzan dziki
potrafiłby Ciebie włączyć - wystarczy Twą wtyczkę podłączyć
do najbliższego kontaktu. Nie zmienia to jednak faktu,
że drzemią w Tobie tysiące funkcji cudownych, jak Słońce.
Działasz płynnie jak rzeka, nikt nie może narzekać
na Twoją intuicyjną obsługę, nawet przez godziny długie
nie znudzi się nauka, ni praca. Twa jakośc bardzo popłaca -
Masz gwarancji ćwierć wieku. Dziewczyny! Chłopaki! Człowieku!
Chcesz mieć w niej Internet? Bezprzewodowy?
Mówisz i masz - moduł WiFi całkiem nowy
MyBoard Ci oferuje. Wyszczerzą się wszystkie szczeżuje
na widok interaktywnej półki, a kukające kukułki
usłyszysz przez system audio, zupełnie jakbyś był w lesie.
To jeszcze nie koniec Twych cudów - wieść się niesie,
że posiada dwa przyciski, sprytne jak dwa małe liski,
bo da się je programować - chciałbym je wypróbować...
Tablico nieziemska, wspaniała, Twa technologia powala!
Multi gesture, plug & play... Słowacki, Mickiewicz i Rej
nie opisaliby Twej perfekcji. Dlatego na każdej lekcji
powinnaś nam służyć, Tablico. Nawet Król Kazimierz Wielki
pokochałby Twoje wdzięki! :)

Radosław Olejnik:
Tablico. Ty jesteś moim olśnieniem i pragnieniem. Masz wiele życiowych funkcji, które niezbędne są mi w pracy. Posiadasz rozwiązanie Plug & Play, które tak w Tobie cenie a twoja ceramiczna i magnetyczna powierzchnia sprawia, że moje dłonie wciąż chcą Cię dotykać. Moje palce, gdy Cię dotykają to i szybciutko piszą, rysują a funkcja multi gesture gwarantuje obsługę tak swobodną jak używanie smartfona, którego nie mam. Do tego wszystkiego podczas pracy słucham głośniej muzyki bo i na to twe funkcje pozwalają. Dlatego Cię wysoko cenię i nigdy o Tobie zdania nie zmienię.

Anita Góra:
Pewnego razu gdy neta przejrzałam Ciebie tablico ujrzałam!
Och! Twe piękne ceramiczne ciało, mówiło tyle, że więcej by się chciało!
Waga? Niczym piórko na wietrze.. Rozmiary ? Idealne! Bogate Twe wnętrze był doskonałe!
Tablico myBoard spełniasz każde me pragnienie! Jesteś jak moje spełnione marzenie!
Nic Cię nie zniszczy, bo aluminiowa Twa powierzchnia jest dla każdego człowieka bezpieczna!

Aga Polna:
MyBoard ukochana przez wszystkich nas uwielbiana.Minęło już kilka lat, gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy o Tobie.To był zawrót głowy,istny cud,taka tablica słodka jak miód.Alternatywna dla pracowni informatycznych,szybka i sprawna dla uczniów i słuchaczy.Każdy o Tobie mówić raczy.Twoja ceramiczna powierzchnia wśród innych wyglądem króluje.Doskonała do pisania i projektowania.Potężne zawirowania w głowie Twoje WiFi stwarza, o ból głowy niektórych przetwarza.Łatwy wybór i kolory pisania to fajna funkcja szybka do opanowania.Zestaw nagłaśniający umożliwia głośne mówieni a co za tym idzie szybsze zrozumienie.

Okularczyk Tomasz:
Oh lord won't you buy me myBOARD? Wszak ta cyfrowa tablica to wiedzy wszelakiej skarbnica. To dzieło współczesnej techniki, gdzie zamiast liczydeł są styki, a zamiast kredy pixele, by infomacji wiele zmieścić na jednym ekranie, więc spraw bym ją dostał Panie. Jej funcje są wręcz kosmiczne, nieziemskie, niebotyczne, i to sterowanie gestem - w szoku jak byłem, tak jestem. Tablico niezrównana, od rana już cieszę banana, żeś mi jest przeznaczona i gdy cię chwycę w ramiona i wetknę wtyczkę do gniazda to będzie niezła jazda. Mój wszechmogący myBORDZIE jakością swą dajesz po mordzie, wszyskim swym tablicom, inne się dla mnie nie liczą. Tyś jest naj w każdym calu, w Suwałkach i na Podhalu, wszędzie mieć Ciebie chcą, bo funkcjonalnością swą, rozkładasz na łopatki, więc szacun, rispekt, gratki!

Agnieszka Popiołek:
O gadżecie niesamowity, o Tobie śnią panny i nie jeden mężczyzny pracowity. Twe ceramiczne lico magnetycznie przyciąga i nęci, cztery ręce naraz kładą na Ciebie konsumenci. I nie wadzi nikt nikomu bo to produkt wysokiego poziomu. Twej mrocznej biblioteki zasoby ogromne pomieszczą obrazy i zdjęcia me nieskromne. Napiszę do Ciebie list kaczym piórem, a Ty go odczytasz wnet jak gdyby ten wiersz nie był kalamburem. Twe głośniki dźwiękiem tak czystym jak śpiew słowika zabrzmią i nie jednego nieposłusznego delikwenta ujarzmią. Jesteś tak czuły na każde dotknięcie, że aż me serce bije szybciej po każdym incydencie. Lecz choć tak delikatny się wydajesz, zbroja twa uszczerbku nigdy nie doznaje i z łatwością czyszczeniu się poddaje. Ten mat co nie skupia światła nie porazi mych oczu lecz pozwoli całą gamę niezwykłych wrażeń poczuć. Ach jaka długa droga nas razem czeka, gwarancji trwałości i wierności myboard się nie wyrzeka.

Alex Kol:
"Bez zawieszeń, bez kredy, to technologia przyszłości;
Tablico myBoard! dodaj mi weny!
Niech nad papieru wzlecę światem
W rajski obszar nowoczesności:
pracę w jednym czasie użytkowników w mnogości,
z zaprogramowanymi przyciskami z dwóch stron blatem,
i prostą smartfonową obsługą bez ściemy.

Niechaj, kogo chęć najdzie,
chyląc ku tablicy zamyślone czoło,
takie widzi nauki koło,
jaką myBoard daje nam frajdę.
Tablico myBoard! Ty nad poziomy
Wylatuj, a okiem użytkownika,
Wiedzy i rozrywki całe ogromy,
oferuj bez najprostszego sterownika!"

Damian Dawid Królikowski:
O tablico, interaktywna stolico. Twe funkcje sprawiają, że palce same się pchają. Twe poczwórne możliwości niczym encyklopedia, którą przejżeć można na 4 rózne sposoby. Tablico, ile bym dał by widzieć Cię w rękach swych. Smutki, żale i tłuszcz z dłoni, Twego zwierciadła nie tkną, wpadną do niewoli. Koniec! Veto! Kropka! Na tapecie widnieć będzie... stokrotka. Jak inaczej blask Twój opisać mam, gdy 7 cali świeci na mą twarz? Czasu braknie, papier ściera, gdy tabletu u mnie nie ma.

Andrzej Majewski:
"Interaktywna Tablico,
Mądrości Skarbnico.
Twa poprzedniczka była
otoczona złą sławą,
Ty nie budzisz już lęku,
A ciekawość.

Multimedialna Tablico,
Frekwencji kotwico.
Tam gdzie jesteś, od razu
znikają szkół koszmary,
Bowiem Tyś nad każde
Wagary.

Elektroniczna Tablico,
Tabletu rówieśnico.
Możesz jednym dotknięciem
z młodymi się zjednoczyć.
Otwieraj więc im świat
i oczy.

Tablico, Tablico,
Wszechwiedzy kaplico.
Jedynie wyobraźnia
zamyka świat na klucz.
Ty przybliż, znajdź i połącz.
Ucz!"

Paulina Bubacz:
O Tablico, Najdroższe Twe lico! Ty olśniewasz samyje djamenty blaskiem niezmierzonym, acz zasłużonym! Wieści o Twych funkcyjach nabrzmiałą mą czachę dotknęły, to nie chełpy, notabene tablica myBOARD liczne pozytywy posiada, acz mucha nie siada! Kwiecie technologyji! Ogromie funkcyji! Chojne dary dajesz człekowi! Ach, korydon ze mnie wielki, toć Ty aż czterem człekom gwaranty dajesz, coby każdy był zadowolony. Plug & Play też posiadasz! Sterowniki nowe? Po cóż? Jak wszystko nam dasz. Tyś jak smartfon- funkcyja multi gesture i powierzchnia ceramiczna oraz magnetyczna...Co takiego myBORDzie? 25 lat gwarancji teraz w modzie? Och, niezliczone Twe pozytywy, zaiste każdy wdzięczny będzie: i dorosły i smyk! Cóż za majstersztyk!

Beata Panterka:
Tablico myBoard tyś interaktywna sie zowiesz tyle ci funkcji dano ze sie niemiesci w głowie ..niech traci ten kto cie niemiał...Tyś piękna tablico w ceramicznej ozdobie w powierzchnie aluminiową magnetyczną spowita ,w multi gesture bogata,moduł wi-fi wbudowana,jakże cudowna i patrz Pan -to płaska waści lecz nie kobieta..Tyś tablico co Plug & Play'em oszczędzas zmi czas ,interaktywną pótką myBoard palcami wsam raz dla mas.. Ty- interaktywna co w funkcja Dual Touch pojęta kto Cię na myBoard sound niemiał niech myślami błądząc o Tobie zawsze pamięta.

Konrad Klonowski:
Tablico myBOARD, ty jesteś moim zbawieniem!!! o twych możliwościach niech się dowie kto cię stracił. Twoje wnętrze i twój wygląd są jedynym natchnieniem w życiu marnym mym. Ty dasz mi możliwości nowe o których w snach mym nie śniłem nawet. Ty myBOARDzie mój!!!

Jadwiga Lankiewicz:
Tablico myBOARD, Ty jesteś jak zdrowie !!, i o zaletach twoich, ten tylko się dowie, kto cię ... stracił :( Albowiem, stanięcie bez ciebie naprzeciw tłumu, odebrać może sprawność rozumu. Gdyż jak pokazać coś publiczności, jeśli się tego nie uwidoczni, na białej twojej lśniącej połaci ... bez ciebie tablico myBOARD ... nasram do gaci :( Albowiem lękam się i truchleję, a pot po plecach moich się leje, gdy stanąć muszę na przeciw klasy i wykład zrobić z atomów masy. Z tobą wszelako pewniej się czuję, zwłaszcza gdy blat twój lekko palcuję, a ty rozświetlasz swoje oblicze, niczym latarnia mroczne ulice. Niesiesz kaganek oświecenia, który umysły ludzkie odmienia. Wchłaniały one wiedzy annały, którą promienie wszak wyświetlały. Obrazić się każden gotów, żem obrazobórca, gdyż twierdzę że jesteś ... niczym święta Trójca !!!. Wszak działasz pospołu z mózgiem komputera, i projektorem który, sygnały odbiera. Czułość też wielką, czuję w twej osobie, bo wystarczy iż lekko cię dotknę, lub musnę nieskromnie, a już rozświetlasz swoje oblicze, i każden wpatrzony w ciebie, niczym w wielkie cyce !!!. Poznałem wszelako twoją anatomię, i wiem co skrywasz pod powierzchnią ... że rzeknę nieskromnie. Pod skórą swą białą, masz EQUALIZERA, który z jej powierzchni sygnały odbiera. Tworzą go miedziane lub też podczerwieni linie, a dotyk ich siateczki, bez echa nie minie !. Ta stworzona z podczerwieni, powierzchnię omiata, zaś ta z przewodzików, pod blatem się układa. Lecz dość wyjawiania, tajemnic alkowy, gdyż jakiś napaleniec - wykładowca, skraść mi cię gotowy. Zatem kończąc ową odę, o twoim majestacie, biegnę szybko do toalety, bo ... mam pełne gacie !!!!!!.

Monika Nagórna:
"O radości moja wzroku,
co za bije z Ciebie moc,
me marzenie i pragnienie,
wystarczy tylko wyciągnąć do Ciebie dłoń.

Twa tablica, jest najlepsza, czy Cię każdy dobrze zna ?
Nazwa 4TOUCH Ci nadana bo czterech uczniów obsłużysz takich jak ja.

Ceramiczne Twe lico do pisania świetne jest,
Głośniki masz też potężne i dźwięki wydajesz mężne.
Interaktywna Twa platforma wciąż zachwyca mnie,
pozwala utrzymać umysłu najlepszą formę.

Jesteś sprzętem bardzo pomocnym,
dlatego ku Tobie chylę się,
by oddać Ci pokłony,
w zachwycie brakuje mi weny
by dokończyć odę tą."

Izabela Kowalik:
"MyBoard tablico!
Ceramiczne Twoje lico
do pisania doskonałe
i wcale nie takie małe.
Jesteś uniwersalna!
Będę tobie lojalna
bo ułatwiasz mi pracę niesłychanie.
Sterowniki? Nie zwracam już uwagi na nie
bo Ty ich nie potrzebujesz
i tak sprawnie pracujesz.
I niech to nikogo nie dziwi
Ale masz nawet WiFi.
I z systemem każdym się dogadujesz
nawet z Linuksem współpracujesz.
Głośniki masz potężne
i dźwięki wydajesz mężne.
Masz nawet swoją interaktywną platformę
która pozwala utrzymać umysłu dobrą formę.
Czegóż innego mogłabym chcieć w świecie
gdy mam Ciebie? Nie wiem, a może wy wiecie?"

Mateusz Fu:
"myBOARD tablico, co Twoje lico
Rozświetla elektroniczny blask.
Czterech nas było, uczniów niewinnych,
Razem przy Tobie spędzalim czas.
Razem wpatrzeni w Twą ceramikę
Pojąć chcieliśmy matematykę.
Byłaś cierpliwa, montaże prędkie,
Po podłączeniu działałaś pięknie!
Po sobie pisać nam pozwoliłaś,
Gestami piękne uczucie wzbudziłaś,
A dzięki przyciskom Twym przypisanym,
Sekrety matmy prędko poznamy!"

Monika Monkiewicz:
"Tablico, pomocy moja Ty jesteś jak Nauczyciel
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto Cię już poznał.
Dziś mądrość Twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo dziękuję Tobie.
Tablico wspaniała, co nam tyle możliwości dajesz
I pisać można po Tobie i rysować i z innych zasobów Twej mądrości korzystać
Ty, co głowę mądrą tworzysz
i inteligencji dodajesz!
Jak mnie dziecko podrośnie to Cię kupię,
I zaraz Tosię przed Tobą posadzę
nauczę Ją obsługi Ciebie
ja będę miała chwilę wolną
A Córka moja głowę pomysłów calutką
choć jeszcze jest dziewczyneczką malutką :)"

Inko Inkognito:
Tablico !!, interaktywna myBOARD. Dodaj mi skrzydeł !. Niechaj przemierzając palcem nad twą martwą powierzchnią ... wzbudzę ją !, by ukazała swe światłe oblicze. Dając mi szansę, bym i Ja, rozwinął skrzydła swej wiedzy !, i wzleciawszy na szczyty mej inteligencji, ukazać mógł światu, umysłu mego nieskończoność !!, i blask twego obrazu. Przy tobie, nie straszne mi tłumne widownie, którym niosę nie tylko kaganek mały, lecz płomień okazały ...oświaty pochodnię !!!. Olśniewasz ty ich swym blaskiem, przy którym ekrany komputerów, są ledwie ...poblaskiem. Tyś wrotami jest mojej duszy, i każdy kto przed tobą stanie ... oczy wybałuszy. Choć milczącą ty jesteś, to wszak będąc razem, zauroczymy swą widownię, dźwiękiem i obrazem. Ja będę twoimi ustami, ty zaś luba moja ... moimi oczami. Dotykać przeto pragnę ciebie, i we w dzień i w nocy, tak bowiem czyni kochanek ... gdy go zauroczy, kochanka urodziwa, co widokiem swego oblicza, widzów swych zdobywa. Zatem z lubością podążać będę nie do twego krocza !, lecz do lica twego ... idealnie białego. Zaś nacieszywszy się już tobą ... przyjdę wszak do ciebie, z niejedną osobą. Albowiem nie kumatym byłbym ja lebiegą, gdybym nie rozumiał tego ma ulubienico, iż potrzebujesz kochanków tylu, ile było piwa !! na ostatnim grillu. Kończyć jednak muszę, sławienie twej urody, gdyż wypocinami tymi, narobić mogę szkody. Szkody w umysłach Jury, które doznać może, tego co moja baba, kiedy ją chędożę :) Pozdrawiam.

Damian Kozień:
"Nauko...! To ty! Muza moja i ostoja...
Ku tobie swe lico kieruję gdy rozterki rozpatruję,
Gdy obrazu swej nicości szukam w świecie bezradności...
To ty! Do której dąży rozmyślna istota,
Gdy do nowej wiedzy otworzyć chce wrota...
Choć ciężko cię pojąć, zrozumieć też zmora
Ku tobie dążę jak ćma do płomienia... która spłonąć skora...
W zrozumieniu twych dziedzin pomocna jest technologia!
Która dzięki tobie rozwija się co dnia
nie jeden jest przyrząd do wiedzy wpajania,
lecz nadrzędnie to MYBOARD jest godny wskazania
zestaw jego funkcyji godny jest pochwały
Wspaniały jest to przedmiot, choć wcale nie mały!
Ku jego potędze skłaniam swoje lico
Choć zwany jest często, potocznie - tablicą....
To na niej można pisać, malować, rysować,
I w jednym czasie, czterech kamratów obsługę jej może sprawować.
Przy tym urządzeniu wspomnieć też wypada
Iż do swojej pracy sterowników nie wymaga...
Toż to heca niemała, aż kreda ze złości warczy
Bo do sterowania ręką nam wystarczy
Dodatkowo niezwykłą funkcję prezentuje
i różnorodne ruchy dłoni odczytuje
Nie dość iż jest ona, wielce estetyczna,
To w całości jej tafla piękna – ceramiczna
By w czasie pracy nader użyteczna była
Firma z dwóch stron ją klawiszami pokryła
Które ku własnym potrzebom programować można
Jest to funkcja nie lada w tym sprzęcie zamożna
Do działania z Windowsem tablica zawsze rada
z Linuxem i Mac'kiem praca jej nie zwada,
Dodatkowo dokupić można gadżeciki,
Moduł WiFi, półkę, a nawet głośniki!
Jest to sprzęt pomocny i wielce wspaniały
dlatego jako uczeń składam mu pochwały,
dzięki niemu nauka już mnie nie nurtuje,
i sam siebie do dalszych odkryć motywuję."

Dorotka Gargas:
"Płynna niczym strumień...
Ceramiczna...
Tak! Wykonana na miarę Grecji...
Artystyczna...
Cenna...
Nie odbiera nawet minuty...
Potężna i funkcjonalna za razem..."

Patryk Karwowski:
"myBOARD jest właśnie stąd
Z mojego serca, z głowy mędrca
4 TOUCH to nie jest dla mnie too much
A powierzchnia ceramiczna jest dla mnie nostalgiczna
Cała tablica rozświetla mi lica
I gdy o niej myślę, odpowiedź na ten konkurs wnet wyślę."

Anna Teja:
"O! Tablico!
Tyś niezbędna jest na lekcji!
Chcę mieć Ciebie w swej kolekcji.
Niech się dzisiaj każdy dowie,
Żeś ze wszystkich najlepsza,
Ja im to powiem!
Połączona z komputerem,
Jesteś każdych zajęć sterem.
Użyć można Ciebie wszędzie,
Bo bez kabla się obędziesz.
Gościnność Twą także należy podkreślić,
Czterech uczniów pragniesz pod sobą pomieścić.
Każdemu przydzielisz inne zadania,
Od pisania, do rysowania.
Dzięki Tobie nauka nie pójdzie do lasu,
Pozwolisz też na oszczędność czasu,
A wyświetlając projekcje i wizualizacje,
Wprowadzisz do klasy pozytywne wibracje.
O! Tablico!
Wiedzą już wszyscy, że
Urok Twój jest oczywisty!"

Sławek FIlip:
"MyBoard, tablico moja! Ty siedzisz mi w głowie.
Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto Cię dotknie. Dziś smukłość Twą w cudownym słowie
Widzę i recenzuję, bo piszę po Tobie.

Rzeczy cudna, co i CZTEREM na raz dasz radę
I długo tak wytrzymasz! Ty, co palców paradę
Rozpoznasz wnet jako mój gest Ci zamierzony!
Jako dziecko radością szczerą obdarzony
Dzięki za nudnych lekcji urozmaicenie
Składam na Twe smukłe ceramiczne mienie.

Tymczasem wszak Ty wybierz konkursu zwycięzcę!
Powiedz swoim twórcom, że znalazłaś miejsce
Gdzie spędzić żywot swój chcesz, w radości, spokoju
By pomóc mi Ciebie wygrać w tym słownym boju.
Bym w przyszłości powiedział: Mój kochany wnuku,
Tę tablicę wygrałem kiedyś na facebooku!"

Elżbieta Hudzik Zawisza:
"Tablico- nie dotykam Cię samotnie.
Ty dajesz mi więcej.
Cztery palce w Twym kierunku, siła Twoja, urok Twój- Moja wola.
4Touch, dotykam więcej.

Tablico- jak gdyby ktoś walił młotkiem, prosto w serce Twoje.
Ty wytrwasz.
Ceramika Twojej klasy, magnetyka przyciągania.
Dwadzieścia pięc lat i więcej.

Tablico- swobodą życia inspirujesz, Twoją wolność chwalę.
Multi gesture częścią Ciebie, zazdrość wokół siejesz.
Pokaż swoją płynność.
Pokaż ile dajesz.

Tablico- potrzebujesz, a przychodzi samo.
Plug&Play Ci w tym pomaga, Ty z pomocy czerpiesz.
A wszystko korzyścią dla mnie i brata mego.
A ja ukłon w Twoją stronę, wielki i wyniosły.


Idealna dla mnie jesteś, nie chcę Ciebie innej.
Nie chcę wracać do rozwiązań- prostych, niewygodnych.
Ja mam Ciebie.
W dłoni swojej.
Na mej ścianie.

Wszyscy nagle wzrok ku Tobie.
Jesteś moja.
Proste."

Paulina Dąbrowska:
"Technologio! Pochiecho moja! Ty jesteś jak ogień!
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
kto cię stracił. Dziś użyteczność twą w całej ozdobie,
widzę i opisuję, bo mówię o tobie.
Technologio! Miłości moja! Ty jesteś skuteczna!
Na tablicy myBOARD najbardziej bajeczna,
w swojej prostocie. Dziś funkcje twe w każdym wymiarze,
przekazuję światu, bo o tobie marzę.
Tablico, narzędzie zabawy! Jak upraszczasz życie,
Ten tylko się dowie, kto uwielbia cię skrycie.
Dzięki tobie ze znajomymi, nawet w cztery osoby
wszystko sprawniej i szybciej nam poszłoby.
Tablico! Szybkości moja! Ty jesteś taniutka!
Dzięki WiFi i Plug & Plej, zaszalejemy dziś,
ty jesteś OKEJ! Przyjedziesz do mnie sama,
to się bardzo nada! Bo gratis jest dojazd
i twój cały pojazd - więc przybywaj!"

Paweł Bojarski:
Kiedy byłem małych chłopcem i do szkoły uczęszczałem, to każdego tygodnia ze strachu niemal umierałem. Bycie dyżurnym sen z powiek mi spędzało. Brudna gąbka, kreda, zabrudzona tablica – fuj czego więcej trzeba. Dziś te czasy już mijają, bo nasze dzieciaki z interaktywnych tablic korzystają. Dziś już kreda przeszła do lamusa, zastąpiły ją flamastry i ceramiczna powierzchnia tablic. Dziś tablice są już inne, mają WiFi, mają głośniki, multi-gesture. Czego dzisiaj więcej trzeba – jedynie tablice myBoard w każdej szkole.

Maria Klichowska:
Oda do Tablicy interaktywnej myBOARD : Ty Królowo wszystkich tablic, wszakżeś Ty jest doskonała. Najskuteczniej prezentujesz, wszystko pięknie okazjuesz. Tyś jest cudem XXI wiecznej techniki, Ty znasz najlepsze na świecie triki. O idealności iskro nadziei, wszak z Tobą każda lekcja, konferencja na wyzoski poziom się zamieni. Ty cząstko ideału funkcje twe niezmierzone , od tylu lat były precyzyjnie tworzone. Zaciekawiasz , intrygujesz- możliwościami swymi szokujesz ! Tyś funkcją 4TOUCH obsłużona dla 4 osób korzystania, nie masz grama tendencji do zacinania. Ty perfekcjonistko rozwiązanie Plug & Play w sobie posiadasz, na innych potrzeby instalacji sterowników wszak nie pozostawiasz. Twe ciało ceramiczne ! Ty lubieża tablico jak magnes przyciągasz nabywców , co bawią się twymi możliwościami w małych odkrywców. Twe wdzięki otula powłoka suchościeralna, co w zwykłość wszak wyposażona , nie jest feralna. Ty cudzie techniki , twe lica ramowe z każdej strony można zaprogramować, a podczas użytkowania skrótami Twymi się rozkoszować. Ty drogo do raju ! Ty wieczny zbawicielu, twych funkcji, twego ciała pragnie osób w ilościu wielu! Twe oblicze niczym śnieg bije po oczach wszechstronnością - płynnie działającą funkcją multi gesture sprawną obsługę gwarantującą. Bez Ciebie luba życia wszakże soobie nie wyobrażam, dla Ciebie wszysko inne narażam. Rozległe twe możliwości w obsłudze systemów wielu różnorakich, ty wiernie obdługujesz Windows XP/Vista/7/8 / Linux / Mac wiele takich. Twe lico antyreflekcyjne w słońcu blaskiem nie onieśmiela- w Tobie myBOARD mam wiernego przyjaciela. Tyś jest tak innowacyjna, że łączność poprzez moduł WiFi zapewniasz śwatu . Ty piorunie błyszczący w blasku zachodzącego słońca, służ nam na wieki, Ty Królewki członku aż dokońca. I Twe dodatki jak Ty wyśminite, mogą być jak Ty magią i doskonałością spowite. Nagłośnienie Twe w postaci zestaw nagłaśniający myBoard sound AMP-32 daje poczucie dowartościowania- i masz idealnie preferencje do szybkiego ścierania. O Ty najwspanialsza multimedialna tablico ! Tyś jest jak orzeł krążący na niebie. Niepowtarzalna, twrda i zawsze broniąca swych dzieci ! Tyś jest ratunkiem w małej firmie, Tyś deską ratunku w szkole. Tyś jest perfekcjnistą ! Twe fantastyczne funkcje dostarczają emocji i nie sposób Ciebie nie wysławiać.

Karolina Kwiatek:
"Tablico interaktywna, Tyś jest jak oświecenie,
kto tylko Cię straci ten wie, co to zwątpienie,
świat pusty bez Ciebie i sens wszystko traci,
gdy odchodzisz ode mnie w ręce moich braci.
Chcę byś była na zawsze już przy mnie blisko,
bo dzięki Tobie wiem... wiem, że mogę wiedzieć wszystko!
Tak łatwo zainstalowana, problemów nie stwarza,
W dodatku moje ulubione filmy wciąż dla mnie odtwarza,
Pozwalasz mi tworzyć, dodawać, kreować...
bez Ciebie tablico nie chcę już egzystować...
Tak wiele mi dałaś, nie chciałaś nic za to,
Bezinteresowny, tak dobry edukator...
Gdy pracy szukałem, ty byłaś mym wsparciem,
Podpisuj się ręcznie! twierdziłaś uparcie,
Zrobiłem jak chciałaś, bo tak Ci ufałem...
i teraz mam pracę taką, jak właśnie chciałem!
Nadziwić nie może się babcia i żona,
Jaki on szczęśliwy - to z pewnością ona...
Lecz wielbią Cię wielce, jak i ja to robię,
potrzebę, byś była też odnalazły w sobie...
Zostaniesz na zawsze tablico już z nami,
Mądrością Twą wkrótce podzielę się z synami,
Nauczaj, pokazuj, edukuj do woli,
na tyle, na ile Ci siła pozwoli,
a wiem, że nie padnie mądrości ma gwiazdka...
dopóki ja wtyczki Twej nie wyjmę z gniazdka!"

Ula Brzostowska:
Tablico interaktywna myBoard ma ukochana tak przezemnie pochwalana i pozadana.Twoje unikatowe cechy przyciagaja i na piedestal Cie stawiaja.Kazdy pragnie Cie miec,dotykac,czuc pod palcami Twoja delikatna magnetyczna aluminiowa powierzchnie.Miec w swej bliskosci zestaw naglasniajacy i WiFi O dzieki Ci wielkie.ze jestes z nami.Funkcja 4TOUCH umozliwiajac pisamie,rysowanie jednoczesnie 4 uzytkownikom jednoczesnie, funkcja Plug~Play-dziki,ktorej nie musimy instalowac sterownikow,funkcja multi gesture,dzieki ktorej jestes prosta w uzycu Za to wszystko Cie kocham i pragne czcic Cie zawsze i wszedzie Polecac wszystkm cudo .ktore jest w zasiegu reki ( no moze cenowo nie dla kazdego)Ale i tak Cie wielbic bede i czesc Ci oddawac.Badz ze mna na zawsze :)

Katarzyna Paliwoda:
"Oda do tablicy
Kiedy wstaję rano sobie – dzień jak co dzień w mojej głowie
Jawi się pomysłów tysiąc, wiele fajnych - mogę przysiąc
Praca moja to wyzwanie – nieustanne dokształcanie
nieustanne nowe treści – gdzie w mej głowie się to mieści?
Idąc zatem „do roboty” mijam domy, płoty, koty
Spaceruję też chodnikiem, nie rozmawiam wtedy z nikim
Myślę, myślę, kontempluję, nawet czasem MISJĘ czuję
Wiem, że w życiu najważniejsza jest nauka,
za jej sprawą – co dnia możesz zmieniać siebie
Wierzyć, tworzyć… już sama nie wiem…
Aby się rozwijać trzeba- na tej Ziemi skrawku Nieba
Wiem, co pomóc może ludziom zdobyć wiedzę, gwizdy zbliżyć
To najlepszy produkt świata – wirtualna przestrzeń „Lata”
Gorąc słońca, powiew bryzy, najwspanialsze wodne stwory
nie dostępne do tej pory
dziś na jej powierzchni błyszczą, poruszając się też piszczą
szumią, szepcą i szeleszczą, czasem skrzypią czasem trzeszczą
wszystko dzięki tej powierzchni – co też jeszcze się tu zmieści?
Ano, wszystko Mocium Panie, wszystko na niej zaraz stanie,
bo to produkt znakomity, wiedzą o tym i kobity
w okularach z piórem w dłoni – te, co uczeń nie dogoni…
w szkole bowiem wisi sobie, ma się dobrze - więc na zdrowie.
Dzieci do niej lgną najbardziej, bo pobudza wyobraźnię.
Kto to taki? – zapytacie. Jak to, co Wy, to nie znacie?
Toć już o niej wszędzie słychać – to tablica myBOARD
Cóż za rozkosz na niej klikać. Tu odsłoni a tam znika.
Cóż za rozkosz symulować, pisać, kreślić i drukować.
Można na niej zmienić wszystko, to zastąpić to odświeżyć
można dodać, można ująć, pogrupować i przesunąć.
Ma tych zalet całe mnóstwo, warto abyś podszedł do niej
i spróbował z nią pouczyć, w głowy dzieci wiedzę wtłoczyć.
Tak by nowe pokolenia – znały interaktywny punkt widzenia.
Bo to zmiana oczywista, już zielona to nie przystań.
Już i kreda to przeżytek – interaktyw to pożytek.
Czterech na raz może „macać”, czterech na raz – to jest praca!
Cud techniki mówię Wam, ja się na tym dobrze znam!
Rozwiązanie plug end play – uprzyjemni cały dzień.
Funkcja multi gesture zadowoli każdą naturę
a powierzchnia ceramiczna zawsze będzie higieniczna.
Zatem do pracy z myBoard bracie – jak ją poznacie to …pokochacie.
I mówię Ci szczerze jeszcze…
będę brały Ciebie dreszcze – będziesz wołać „jeszcze, jeszcze”
Niech Ci zdrowia Oda doda – wszak autorem Paliwoda!"

Katarzyna Dziedzic:
"Chciałam kupić sobie tablet
Lecz co nagle to po diable,
Pieniądze uzbierane w tym celu na mandat przeznaczyć musiałam,
Straciłam całą nadzieję jaką posiadałam dopóki tego konkursu w necie nie wygrzebałam,
Może zły los się odwróci i nowiutkiego tableta w me ręce wrzuci?
Z dala od domu spędzam każdy dzień,
W miejskiej dżungli tablet przydałby się.
Poczytać chciałabym na nim ebooka w autobusie,
By brakiem miejsca stresować się nie musieć,
W przerwie wykładów pograć w jakąś grę,
Od czasu do czasu filmik też obejrzy się,
Słuchać muzyki,instalować aplikacje,
Ze znajomymi móc rozmawiać na Skype w wakacje,
Przeglądać internet i ulubione blogi godzinami,
Nie oddałabym go za nic!
Jeśli macie jakieś wątpliwości to wyobraźcie sobie wulkan mojej radości,
Każdy tutaj chce wygrać,
Wygrać chce i ja,
By choć na jakiś czas bardziej kolorowy stał się świat.
Może to banalne lecz miło dostać coś za darmo,coś wymarzonego,
niepowtarzalnego i niespodziewanego.
W konkursach wielu sił próbowałam,
Na próżno,tabletu nie wygrałam.
Lecz teraz to się zmieni
bo w horoskopie rak ma mieć szczęście do Jeśieńi :))))
Pozdrawiam więc całą redakcję,pokażcie że horoskopy mają racje."

Magdalena Siwek:
"O tablico interaktywna myBoard ty jesteś niczym ma Ukochana...
Ileż Cię można cenić ten tylko się dowie, kto cię weźmie w swe posiadanie.
W szkole, w pracowni czy w domu...
Wszyscy cię podziwiają uczniowie, nauczyciele I-szą klasę przyznają.
Punktowe uderzenia, dźgnięcia, zadrapania ach i zarysowania twa trwałość nieziemska klientów zachęca do kupowania.
Techniką swą do nauki zachęcasz czoła ci chylą och... co za uciecha!!!
Marzą o tobie Profesorowie bo chcą zadziwiać niczym Bogowie.
Wi-Fi masz w swoim posiadaniu z wielkim wdziękiem kiwam głową w twą strone ku uznaniu.
Dotykać Cię pragnę dnia każdego.
Wielbię cię niczym Króla Najwyższego.
Odę do Ciebie myBoard piszę gdyż o twych dokonaniach co dzień słyszę.
Bądź mi po przez lat wiele chcą też tego moi przyjaciele.
Wstańcie ludzie...
Wstańcie wszędzie bo myBoard rządzić będzie!"

Sylwia Kulej:
"Bez serca, bez nowoczesności, bez wzniosłej idei –
to anachroniczne tablety.
Niech nie będzie to Syzyfowi równa praca!
Niech pozwoli na używanie czterem osobom równocześnie -
niech będzie intuicyjnie, że używać można będzie nawet we śnie!
A każdy gest nowinkami popłaca.
Bez konieczności instalowania sterowników.

Młodości wyznaczaj dla działań nowe tory
Daj myBoard PT-WB1 system nagłaśniający
Niestraszne im będą bez wi-fi potwory
A dźwięk niech będzie dla wszystkich kojący
Tablico interaktywna MyBoard tyś szczytem techniki
Twojej ceramicznej powierzchni nie opiszą słowniki!

Niech pryskają stare przesądy i zaśniedziałe tablety
Od dzisiaj można na nich trzymać jedynie omlety.
Oto nadeszła jutrzenka nadziei i poprawy,
Piękne dni pełne słońca MyBoard i sławy."

Jan Ulicki:
"Milordzie!
Czy słyszałeś o MyBoardzie ?
Tablica interaktywna dla 4 osób
To na aktywną integrację sposób!
Prostota obsługi tak jak w smartfonie!
Funkcjonalne przyciski po każdej stronie!
Ceramiczna powierzchnia, najnowsze oprogramowanie,
A jednocześnie do nauki motywowanie!
Dodatkowo Wi-Fi moduł ze światem łączący,
I wspaniały dźwięk uszy pieszczący.
Wszystko to z 3-letnią gwarancją i darmową dostawą,
A nauka stać się może zabawą!"

Aneta Wagner:
"O tablico myBOARD- Ty jesteś tak wspaniała, że każda ręka dotykać by Cię chciała!
Twe funkcje wszystkie są mi tak bliskie, że wprost ideałem jesteś mym-
Czy zechcesz bym była opiekunem Twym?!
I 4 Touch i powierzchnia ceramiczna,
To wszystko sprawia, że jesteś taka liryczna.
I nie tylko jedna osoba może Cię w jednej chwili używać
I Twój ideał podziwiać,
Bo przecież Ty jesteś najlepsza-
Tak mocna i wytrzymała- po prostu bajeczna!
Jeszce multi gesture funkcja
Jest więcej warta niż najlepsza opuncja.
Tyś ze wszystkich tablic interaktywnych najpiękniejsza,
Najwspanialsza, najcudowniejsza!
Po nocach mi spokoju nie dajesz,
Wciąż w mych snach Cię widzę
I marzę... lecz powiedzieć tego Ci się wstydzę...
Bo przecież ja zwykły Twój użytkownik, niczym poddany-
A Ty mój Pan nad Panami.
W każdej godzinie ile razy ktoś zapyta
Chwalę Cię myBOARD- jesteś niczym Afrodyta!
Tyś najmądrzejsza i pragniesz by dzięki Tobie ludzie więcej wiedzieli,
By nową wiedzę powzięli...
Twa powierzchnia ceramiczna tak doskonała
25 lat wytrzyma- a i więcej by też z siebie dała,
Możesz łączyć się z internetem,
Półka interaktywna, myBOARD sound- też są Twoim pakietem.
Masz wszystko to o czym inne mogłyby sobie tylko pomarzyć-
Powiedz mi o najmądrzejsza czy swą mądrością możesz mnie zarazić?
Mym pragnieniem najskromniejszym jest być tak mądrą jak Ty-
O myBOARD spełnij moje sny..."

Ela Trochimiak:
"Dotyk interaktywności

Dotykam hiperłącza bezprzewodowym łączem
Swobodnie wokół niej stosując plug & play
Korzystam z opcji wielości gestem funkcjonalności
Spełniam wszystkie marzenia perfekcją jej wytworzenia
Niech każdy dotknie ją i wie, że jest w technologicznym śnie."

Aneta Przeniczkowska:
O radości my Board zachwyca sie Tobą nie tylko lord ale przeciętniak prwadzący ford. Ty 4Touch czterech dotyków masz funkcję i nie narzekasz na dysfukcję, Tyś piękna jak zdrowie. Kto Cię posiadzie ten tylko się dowie, ze niczego nie stracił. Nawet palców dotykając Ciebie stosując rozwiązanie Plug & Play czuje się jak w niebie. Płynnie działająca funkcja multi gesture gwarantuje obsługę tak swobodną jak używanie smartfona powoduje, że łysieje z wrażenia nawet wrona. Obsługa systemów: Windows XP/Vista/7/8 / Linux / Mac brak konieczności grzejących sie modemów. Potężne, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie do myBoard, zachęca i motywuje do nauki i pracy to nie jedynie fakt tylko jest tak rodacy sami sie przekonajcie nie bądźcie dziwacy. Wyposażenie opcjonalne nie tylko racjonalne . Interaktywna pótka i blam w ścianę robi jaskółka. Dsokonała to spółka z tablicą myBoard lepszą niż najdroższy Ford. Czy ty też dokonalbyś za nią mord? Jak chciwy mega Lord?

Kazimierz Kaglik:
"O radości myBOARD
kwiecie elizejskich pól,
płynnie działajaca multi gesture,
Jasnosc Twoja zacmi wszystkich,
plug&play, złączy co rozłaczył los,
4touch, wszyscy ludzie bedą bracmi,
Patrz, patrz, wielkie słońce światem,
biegnie, sypiąc złote skry,
Linux, windows, jak zwycięzca i bohater,
Ona w sercu, w zbożu, w śpiewie,
ona w splocie ludzkich rąk,
wifi złaczy wszystkich."
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością wg EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy Mentor Beata Borysiewicz"
Nr Umowy: UDA-RPZP.010301-32-033/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego