Przejdź do treści

myBoard Silver: Android 9 i więcej

Nieustanny rozwój to domena każdej działalności, aby móc osiągać najwyższe szczyty musimy podążać i gonić za coraz to nowszymi trendami technologicznymi.

Monitory interaktywne to produkt idealnie ukazujący potrzeby obecnego „interaktywnego człowieka” – człowieka, który ceni sobie wygodę, jakość i szybkość zdobywania informacji, przeplataną nowinkami technologicznymi.

Nasze najnowsze monitory interaktywne myBoard Silver, to ukłon w stronę nowoczesnej interaktywności, której oczekiwali nasi użytkownicy. Zostały wyposażone w przydatne funkcje, które sprawią, że praca i nauka stanie się przyjemnością.

Monitor dotykowy myBoard Silver z odświeżonym, nowoczesnym i intuicyjnym interfejsem opartym na systemie Android 9, pozwoli uzyskać jeszcze lepszy komfort pracy. Całość zamknęliśmy w eleganckiej stylowej ramie, oraz zminimalizowaliśmy przestrzeń pomiędzy szkłem a ekranem, dzięki temu użytkownik może cieszyć się pełnymi kątami widzenia.

W monitorze myBoard Silver nie zabrakło również technologii automatycznej aktualizacji – monitor będzie mógł zawsze otrzymywać zdalnie nowe funkcje oraz obsługi technologii UHD 4K @60HZ. To wszystko sprawia, że uzyskasz idealny i ostry obraz pełen detali, który na pewno zrobi wrażenie podczas obsługi monitora.

Technologie i rozwiązania przydatne dla użytkowników monitorów myBoard Silver to znacznie więcej niż te opisane powyżej, oto lista wybranych funkcjonalności, które zyskujemy podczas zakupu monitora:

Wszystkie te funkcjonalności w połączeniu ze sobą sprawiają, że monitor interaktywny myBoard Silver to kompletne narzędzie do pracy i nauki a mnogość funkcjonalności wnosi użytkownika na jeszcze wyższy wymiar interaktywności.