Przejdź do treści
Tablica Interaktywna

Interaktywność w dzisiejszych czasach to już nie tylko przysłowiowa akcja – reakcja. To przede wszystkim aktywna interakcja, która sprawia, że nasza praca i rozrywka przenosi się na wyższy poziom. Czasy, w których przodowały stare tablice kredowe mamy już dawno za sobą. Trend nowoczesności sprawił, że zostały zastąpione białą, estetyczną i zdecydowanie korzystniejszą wersją. Firma Mentor poszła o krok dalej i zaprezentowała nową technologię tablicy z Androidem, która umożliwia przekazywanie treści w sposób urozmaicony i przyjazny dla współczesnego użytkownika. To coś więcej niż tablica interaktywna, bo wzbogacona o oprogramowanie, które umożliwia funkcje wyświetlania animacji, wspólne rysowanie czy zapisywanie plików na komputerze.

Tablica do dziś spełnia swoją rolę na zajęciach w szkole, uczelniach oraz na spotkaniach biznesowych. Ale przyszedł czas na kolejne zmiany. Chcieliśmy stworzyć coś zupełnie nowego – produkt pozbawiony jednej drobnej wady białych tablic interaktywnych, mianowicie dodatkowego zewnętrznego komputera. W przypadku awarii lub braku tego urządzenia, cała idea interaktywności przestaje istnieć. To właśnie ta myśl dała początek nowego produktu w naszej ofercie – tablicy interaktywnej myBoard GREY AiO.

Tablice interaktywne myBoard GREY AiO to pierwsze tablice, które zostały wyposażone w system operacyjny Android. Z jego pomocą możemy przedstawić treści multimedialne w szybki i dogodny sposób bez użycia dodatkowego komputera. Android to również szybkie uruchamianie oraz nowoczesny, odświeżony wygląd aplikacji. Ale to nie wszystko! Tablica posiada również cienką, estetyczną ramkę, która idealnie wpisze się w każdą aranżację i przestrzeń.

Tablica z Androidem, czyli interakcja dużego formatu

myBoard GREY AiO to przede wszystkim estetyka i ogromne możliwości tworzenia. To również nowoczesna technologia, która łączy w sobie dwa potężne światy – monitorów oraz tablic interaktywnych. Z myślą o połączeniu funkcjonalności monitora z tablicą stworzyliśmy narzędzie, które nie wymaga już podłączenia dodatkowego komputera czy laptopa z zainstalowanym systemem Windows. Wbudowany komputer OPS to opcjonalne urządzenie, zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności. Zapomnij o plątaninie zbędnych kabli. Zadbaj o porządek i styl w obrębie klasy, pracowni, domu lub biura. Po prostu podłącz i działaj!

Ceniąc sobie Twoją wygodę, wszystkie wejścia umieściliśmy z przodu tablicy, aby oszczędzić czas podczas podłączania wybranego przez siebie urządzenia. Teraz będziesz miał je zawsze pod ręką, a praca będzie przebiegać szybko i sprawnie.

Tablica z Androidem, czyli interakcja dużego formatu

Tablica myBoard GREY AiO 100” to narzędzie dedykowane dla uczelni i biznesu. Pozwala na prezentowanie w sposób interaktywny materiałów graficznych i filmów, nanosić notatki czy wskazówki na wyświetlany obraz. Ogromny rozmiar tablicy sprawia, że tworzone treści są widoczne nawet z końca sali, a wbudowany system głośnikowy spełnia swoją funkcję w dużych pomieszczeniach. Decydując się na wersję myBoard GREY AiO 92”, zyskasz wygodę większego modelu z zachowaniem obszaru, który pozwoli na zabawę i naukę w szkole podczas zajęć lekcyjnych.

Tablica z Androidem, czyli interakcja dużego formatu

myBoard GREY AiO to zaawansowana technologia posiadająca aż 10 punktów dotyku jednocześnie, co sprawia, że wspólna praca uczniów stanie się jeszcze przyjemniejsza – to większe możliwości i nowe pomysły na naukę.

Wszystkie te udoskonalenia tworzymy z myślą o potrzebach naszych Klientów.

Nie czekaj, zamów wybraną przez siebie wersję i ciesz się pełną interaktywnością!

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

WBUDOWANY ANDROID
Uzyskaj jeszcze lepsze wrażenie z użytkowania tablicy myBoard GREY AiO dzięki wbudowanemu systemowi Androida, Twoja tablica interaktywna będzie od razu gotowa do pracy. System operacyjny Android to również szybkie działanie oraz nowoczesny wygląd interfejsu.

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

KOMPUTER OPS (jako opcja)
Wysokiej jakości moduły OPS, czyli tak zwane komputery przeznaczone do monitorów myBoard oraz tablic interaktywnych GREY AiO, to urządzenia zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności. Stanowią rozwiązanie typu „all in one” – bez kabli, bez konieczności podłączania dodatkowego, zewnętrznego komputera. Wyposażyliśmy je w nowoczesne procesory i3 oraz i5 siódmej generacji z architektury Kaby Lake oraz dyski SSD, dzięki czemu zapewniamy wysoki komfort i niesamowitą szybkość użytkowania monitora z zainstalowanym modułem OPS.

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

Oprogramowanie eMarker
Inwestując w tablice interaktywne myBoard GREY AiO, zyskujesz wiele funkcjonalności dzięki dodatkowemu oprogramowaniu eMarker. Za pomocą pływającego paska narzędzi możesz używać funkcji matematycznych lub podzielić ekran do malowania rożnymi kolorami! Program eMarker został również zintegrowany z programem do nauki programowania PixBlocks.

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

PixBlocks
PixBlocks to innowacyjna aplikacja do nauki programowania blokowego i tekstowego. Aplikacja PixBlocks umożliwia edukację programistyczną osobie w każdym wieku. To najprostsze narzędzie do nauki programowania zarówno podczas kształcenia indywidualnego jak i zajęć informatycznych w szkołach.

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

10 PUNKTÓW DOTYKU
Chcemy, aby Twoja praca była łatwa i przyjemna, dlatego nasze tablice myBoard GREY AiO są w stanie obsłużyć nawet 10 punktów dotyku, zwiększając możliwości i dostarczając nowych pomysłów na prace i naukę. Jeden monitor, a zabawa i praca nawet dla kilku osób jednocześnie!

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

ZINTEGROWANY SYSTEM AUDIO
Cenimy sobie Twoją wygodę, dlatego nie będziemy wymagać od Ciebie dodatkowych ruchów. Nasze produkty są od razu gotowe do pracy. W zestawie otrzymasz zintegrowane estetyczne głośniki, które spełnią swoją funkcję nawet w dużej sali lekcyjnej czy konferencyjnej.

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

POWŁOKA SUCHOŚCIERALNA
Doskonale sprawdza się jako zwykła, biała tablica z przeznaczeniem dla pisaków suchościeralnych. Łatwa w utrzymaniu – powierzchnię można myć specjalnym płynem lub zwykłą, wilgotną (nie mokrą!) ściereczką.

Czym jeszcze są najnowsze tablice myBoard GREY AiO?

2 LATA GWARANCJI
Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa, a także podkreślając wysokie walory użytkowe i jakość naszych produktów, dajemy Ci aż 2 lata gwarancji na tablicę.

i wiele więcej…

Wszystkie te technologie sprawią, że Twoja praca i nauka stanie się przyjemnością. Poznaj ofertę myBoard lub skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.