Przejdź do treści

Nowy wymiar pracy z Non Air Gap!


Doświadcz nowego

Monitory interaktywne myBoard to rozwiązania, które kreują przyszłość. Rozwiązania, które zadowolą niejednego pasjonata świata technologicznego. Mogą spełnić oczekiwania zarówno wymagających przedsiębiorców, jak i kreatywnych nauczycieli, którzy chcą przekazywać wiedzę w sposób nowoczesnyi bardzo przystępny.

Jeszcze większa swoboda pisania!

Technologię Non Air Gap wprowadziliśmy z myślą o tym, aby uzyskać doskonałe odczucia z pisania na monitorze myBoard. To kolejny skok jakościowy w dziedzinie technologii interaktywnej, który uatrakcyjni pracę. Dzięki usunięciu przestrzeni powietrznej między hartowaną szybą a ekranem, użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałego komfortu pracy.

Doskonała jakość obrazu

Brak przestrzeni w technologii Non Air Gap między wskaźnikiem a polem do rysowania sprawia, że użytkownik może się cieszyć doskonałym i ostrym jakościowo obrazem, a także pełnymi kątami widzenia. Dzięki temu wyświetlanie zdjęć, projektów i planów na zajęciach czy spotkaniach biznesowych będzie o wiele wyraźniejsze, a co za tym idzie – wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom. Podczas pisania na innych monitorach, które nie są wyposażone w tę technologię, można odnieść wrażenie, że rysowana linia znajduje się niejako w powietrzu, co może utrudnić tworzenie precyzyjnych szkiców. Na monitorach myBoard „kropka” jest zawsze w tym miejscu, gdzie się ją postawi.

Monitor biznesu

Wszystko to sprawia, że monitory interaktywne myBoard Black idealnie sprawdzą się w biznesie, gdzie jakość, precyzja i odczucia z kreślonych, szczegółowych informacji są bardzo istotne, a użycie monitora w wariancie 75″ z technologią Non Air Gap sprawi, że wszyscy odbiorcy wyświetlanej prezentacji zobaczą wyraźny i czytelny obraz z każdego miejsca na sali.

Rozwiń swoją wyobraźnię z pisakiem Smart Skizze Pen

Nasza autorska technologia Non Air Gap świetnie uzupełnia się z interaktywnym, białym pisakiem Smart Skizze Pen, współpracującym z technologią Windows Ink. Posiada wrażliwą na nacisk końcówkę, służącą do precyzyjnego i naturalnego pisania oraz rysowania na monitorach interaktywnych myBoard. Dzięki temu możesz pisać tak swobodnie, jak po kartce papieru.

Smart Skizze Pen jest również narzędziem ułatwiającym prowadzenie prezentacji, za pomocą którego można w bardzo szybki i wygodny sposób przełączać slajdy, a jeżeli sytuacja będzie tego wymagać – użyć funkcji lupy czy wskaźnika laserowego do wyświetlenia istotnych treści. Za pomocą szybkiego kliknięcia można również wykonać błyskawiczny zrzut ekranu oraz przełączyć Skizze w tryb myszki i sterować komputerem. Wierzcie nam, technologia Non Air Gap w monitorach Black oraz pisak Skizze to duet doskonały.

Zobacz jak to działa:

Wystarczy spojrzeć na różnice pomiędzy zwykłym monitorem interaktywnym, a monitorem myBoard z technologią Non Air Gap.

Technologia Non Air Gap w monitorze myBoard:

Zwykły monitor interaktywny:

Technologia Non Air Gap z zastosowaniem ultra wysokiej rozdzielczości 4K (3840 × 2160 px) oraz odświeżaniem ekranu na poziomie 60Hz w monitorach interaktywnych myBoard to kompleksowe rozwiązanie, wznoszące Twoje notatki na wyższy poziom interaktywności.