Przejdź do treści

Smart Marker

Oprogramowanie myBoard SmartMarker, używane w połączeniu z tablicą lub monitorem interaktywnym, to przyjazne interaktywne narzędzie, idealne do zastosowań edukacyjnych oraz biznesowych. Użytkownicy mogą wykonywać wiele funkcji, w tym: pisma odręcznego, usuwania namalowanych obiektów, dodawania stron, wstawiania obiektów, nagrywania i wiele innych. Obsługa programu jest bardzo prosta, użytkownik używając swojego palca bądź innego wskaźnika, posługuje się programem w praktycznie identyczny sposób jakby korzystał z myszki komputerowej. Program myBoard SmartMarker to funkcje między innymi takie jak: pisanie, malowanie, kurtyna, reflektor czy rozpoznawanie pisma odręcznego w języku polskim i wiele innych.

  • podziel ekran – dzięki tej funkcji, zyskujesz możliwość malowania rożnym kolorem nawet na trzech niezależnych polach w tym samym czasie. Wspólne malowanie z przyjaciółmi nigdy nie było takie łatwe!
  • multi-touch – obsługa wielu punktów dotyku, możliwość korzystania z programu przez kilka osób jednocześnie;
  • rozpoznawanie tekstu odręcznego – automatycznie zamieniaj odręcznie pisany tekst na formę maszynową, pisz jak w zeszycie, edytuj jak w komputerze!
  • funkcja kamery – obsługa nawet do 4 obrazów za pomocą cyfrowego wizualizera, co umożliwia nauczycielowi prezentację prac domowych wielu uczniów w formie porównania!

*w celu uzyskania klucza licencyjnego, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą.
*oprogramowanie dostępne tylko pod system Microsoft Windows (wersja 10 i wyżej).


Intuicyjny interfejs

w przyjaznym wydaniu

Nowoczesny i łatwy w obsłudze interfejs stworzony z myślą o uczniach, oparty na edukacyjnym podejściu i charakteryzujący się doskonałą rozdzielczością 4K. Dzięki niemu prezentacje są wyjątkowo klarowne, przyciągają uwagę i inspirują do pełnego zaangażowania podczas zajęć.

INTERAKTYWNE zajęcia

zaproś uczniów do kreatywnych zajęć

Rozwiązanie udostępnia nauczycielom różnorodne szablony zajęć, umożliwiające tworzenie interaktywnej rozrywki przy wykorzystaniu monitora interaktywnego. Dzięki tej technologii, proces nauczania przechodzi od tradycyjnego wykładu, gdzie uwaga skupiona jest na nauczycielu, do dynamicznego podejścia zorientowanego na uczniów. To aktywizuje uczniów i zachęca do większego zaangażowania w proces nauczania.

płynność pisania

bez opóźnień

Doświadczenia z pisania przypominają te znane z Microsoft Whiteboard. Użytkownicy mogą cieszyć się niezrównaną szybkością i płynnością pisania, bez jakichkolwiek opóźnień. To znacznie zwiększa komfort pracy z monitorem zarówno nauczycielom, jak i uczniom.

Funkcja kamery

wbudowany cyfrowy wizualizer

Umożliwia jednoczesną obsługę nawet do 4 obrazów za pomocą cyfrowego wizualizera, co pozwala nauczycielowi na prezentację prac domowych wielu uczniów. Dodatkowe funkcje, takie jak obracanie, odwracanie, usuwanie i adnotowanie obrazów, dodają nowe elementy do interakcji. Co więcej, nauczyciel ma zdolność jednoczesnego korzystania z funkcji pisania na monitorze, co skutkuje zwiększoną efektywnością nauczania i płynniejszym przebiegiem zajęć.

GESTY

komfort jak na dłoni

Usprawnia prezentację poprzez wykorzystanie rozpoznawania gestów dłoni; osoba korzystająca z tego narzędzia może używać dwóch palców do powiększania, pomniejszania lub obracania, a całej dłoni do wymazywania.

Wykorzystaj chmurę

łatwe zarządzanie materiałami

Integracja z OneDrive, Dropbox oraz Google Drive pozwala na łatwe zarządzanie materiałami. Wystarczy przeciągnąć zdjęcia, pliki audio i wideo z własnej chmury, otwierając tym samym różnorodne możliwości wzbogacenia zasobów dydaktycznych i prezentacyjnych.

Tryb Pulpitu

łatwe przełączanie

Przejdź do trybu pulpitu, aby wyjść z obszaru rysunkowego myBoard SmartMarker i wrócić do pulpitu komputera. Teraz wszystkie programy i materiały na pulpicie mogą być łatwo włączone do twojej prezentacji, działając płynnie. Otwórz plik w programie Word, PowerPoint lub Excel, aby dodatkowo dodawać adnotacje, wymazywać, robić zrzuty ekranu. Dla większego komfortu użytkowania, pasek narzędzi jest zawsze dostępny.

Wiele języków

dostosuj interfejs do preferencji

myBoard SmartMarker oferuje różne wersje językowe, takie jak angielski, chiński, hiszpański, arabski, tajski, wietnamski, czy rosyjski. Dostosuj interfejs według własnych preferencji!

DUAL SCREEN

łącz ekrany, wyświetlaj więcej!

Korzystaj z różnych trybów wyświetlania podczas pracy na dwóch połączonych ze sobą ekranach! Wybierz preferowany model:

  1. [A=B] – pisanie na ekranie A, przy jednoczesnym synchronicznym wyświetlaniu tego samego obrazu na ekranie B;
  2. [A+B] – rozszerzenie strony z ekranu A na ekran B, umożliwiające prezentację w większej przestrzeni;
  3. [A/B] – ekran A służy do pisania na tablicy, podczas gdy ekran B może być używany do wyświetlania obrazu z kamery.
  4. [split] – jednoczesne wyświetlanie dwóch różnych stron materiałów na dwóch ekranach.