Przejdź do treści

myBoard BLACK

PONADCZASOWY STYL

OFERTA ARCHIWALNA – sprawdź nasze najnowsze produkty!

BLACK IS BACK

Najnowsza generacja monitorów z serii BLACK to połączenie stylu i funkcjonalności. W tej linii wprowadziliśmy innowacyjną technologię Non Air Gap, która zapewnia doskonałe i naturalne wrażenia z pisania i obsługi monitora. Poprzez usunięcie przestrzeni powietrznej pomiędzy hartowaną szybą a ekranem, zyskujemy ostry jakościowo obraz oraz pełne kąty widzenia. Zastosowanie tej technologii w połączeniu z ultracienkim pisakiem sprawi, że użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. „Pojemnościowe” doświadczenie zapewni doskonały komfort pracy.

Black to również przykład elegancji dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej ramki monitora – obraz zajmuje prawie 98% powierzchni ekranu, co daje odczucie nieskończoności w prezentowanej treści.

Spotkania biznesowe, wyposażenie sal konferencyjnych lub szkolnych – monitor myBoard Black sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba profesjonalnego sprzętu.

  • innowacyjna technologia Non Air Gap – brak przestrzeni miedzy szkłem a ekranem
  • precyzja pisania dzięki podwójnemu pisakowi
  • elegancka ramka ultra-slim – tylko 10 mm
  • wbudowany Android 8
  • funkcja udostępniania ekranu ScreenShare i HDMI out
  • nanoszenie notatek niezależnie do systemu
  • rozdzielczość 4K UHD 60Hz
  • interaktywne oprogramowanie eMarker
  • żywotność panelu: 50 000 h

DOSTĘPNE WERSJE:

OPROGRAMOWANIE:


PEŁNA PRECYZJA, NATURALNE WRAŻENIA

Pisz i rysuj jak długopisem

Technologia Non Air Gap w połączeniu z nowymi, podwójnymi pisakami pozwala na jeszcze większą precyzję pisania. Odczucia podczas pisania czy rysowania są tak naturalne jak podczas używania długopisu. Co więcej, różnica odczuwalna jest również poprzez korzystanie z ekranu za pomocą dotyku.

RAMKA ULTRA-SLIM

Elegancki design i ultra korzyści

Ultracienka ramka o szerokości zaledwie 10 mm to maksymalne wykorzystanie obszaru roboczego. Ekran wypełnia praktycznie 98% powierzchni, co zdecydowanie podnosi komfort użytkowania monitora. Minimalistyczny design i eleganckie wykończenie sprawi, że monitor doskonale sprawdzi w celach biznesowych, wpisując się w stylistykę nowoczesnych pomieszczeń.

Wyświetlacz / rozdzielczość4K UHD 3840×2160 @60Hz
Przekątna ekranu65″ / 75″ / 86″ / 98″
Proporcje obrazu16:9
Wbudowany system operacyjnyAndroid 8
Żywotność panelu50 000 godzin
EkranSzyba z matową powłoką anty-odblaskową (AG Glass) o grubości 4 mm oraz twardości 7 w skali Mohsa z technologią Non Air Gap do modelu 86″
RamkaULTRACIENKA ramka monitora
Port WYJŚCIOWY HDMItak, HDMI 2.0 (4k @60Hz)
Port WEJŚCIOWY HDMItak, HDMI 2.0 (4k @60Hz) / HDMI (1080P @60Hz)
Wbudowane głośniki2 x 20W
Wyjście słuchawkowetak, Mini jack 3,5 mm
Łączność bezprzewodowaWi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz, Bluetooth
Dołączone akcesoriaUchwyt montażowy typu VESA 400×300 dla wersji 55″, 600×500 dla wersji 65″ i 75″, 800×400 dla wersji 86″, pilot zdalnego sterowania, magnetyczne pisaki (2x), magnetyczny uchwyt na pilota, kabel audio 3,5 mm (1,5m), kabel USB Touch typu B (1,5m), kabel HDMI (2m), kabel VGA (1,8m), kabel zasilający (1,8m)
Gwarancja3 lata
CertyfikatyCE, ROHS, ISO 9001, ISO 14001

Karta produktu

Specyfikacja produktu

Oprogramowanie eMarker

wyświetl dostępne akcesoria